• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

"skręcony" penis

Pszemo

New member
Cześć, mój penis jest skręcony w lewo, i nie chodzi mi o to że jest krzywy tylko że główka np jest skręcona w lewą stronę i wędzidełko zamiast być jakby po środku to jest na lewo a tak to jest wszystko git. Teraz takie pytanie czy jest to normalne? czy mogę jakoś go "naprostować"? Czy jest to jakaś choroba może.. Nie wiem z góry dzięki za odpowiedź jeśli ktoś tak miał.
 

Trolo

Well-known member
Zły dział kolego.
Myślę, że mają tak osoby, ale raczej domowymi sposobami tego nie naprostujesz. Tylko zabieg chirurgiczny wchodzi w grę.
 

flader

Active member
Jakiegoś rodzaju wada. Ciężko mi sobie to wyobrazić, musiałbyś dać zdjęcia, ale tak czy siak na sto procent musisz pójść skonsultować to z urologiem.
 

Pszemo

New member
Jakiegoś rodzaju wada. Ciężko mi sobie to wyobrazić, musiałbyś dać zdjęcia, ale tak czy siak na sto procent musisz pójść skonsultować to z urologiem.
Nie wiem nawet jak dac tutaj zdjecia xD lecz no mowie jest skręcony w moja i lewa strone ze wedzidelko jest po lewej a nie na przodzie tak jak powinno byc
 

flader

Active member
Możesz wrzucić na imgur i zarzucić link. Ja też pamiętam więdzidełko miałem jakoś nie do końca na środku, ale moje zostało częściowo usunięte tak dawno, że już nawet nie pamiętam jak to dokładnie wyglądało.

Mała szansa na to jest, że to się samo wyprostuje. Takie rzeczy raczej już się na lepsze nie zmieniają. No tak czy siak, rzucimy okiem na zdjęcia to zobaczymy co tam się dzieje.
 

Zib33

Active member
Medycyna zna takie przypadki. Wyszukaj sobie "penile torsion". Jeśli nie masz z tego powodu innych komplikacji (zwłaszcza spodziectwa), to nie ruszaj.
 

Pszemo

New member
Medycyna zna takie przypadki. Wyszukaj sobie "penile torsion". Jeśli nie masz z tego powodu innych komplikacji (zwłaszcza spodziectwa), to nie ruszaj.
Wydaje mi się że to jest to właśnie, tylko nie ma nic o tym w polsce jak wyszukuje. Trochę mnie to martwi i żadnych problemów z penisem myślę że nie mam tylko właśnie to skręcenie jakos 45° w lewo.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja tam bym nic z tym nie robił jeżeli wszystko działa i nic nie przeszkadza
Wygląd to drugorzedna sprawa , a tak dla efektów wizualnych to poprostu bym się nie poddawał żadnemu zabiegowi
 

Krystiankendroj

Active member
Tak z ciekawości, taki penis skręcony uniemożliwia odbyciem stosunku ?
Trochę nielogiczne, przecież jak się walisz to nie w linii prostej penis pochwa tylko różnie to jaka różnica gdyby nawet był do góry nogami?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R penis przechylony w lewo Skrzywienie prącia 14
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16

Podobne tematy

Do góry