• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

skręcenie w dół i w lewo

sebixx

New member
Cześć,

wstawiam link do mojego problemu. Dodam, że jestem po dwóch operacjach (jedna chyba nie wyszła, druga to korekta, aczkolwiek nadal nie usunęła mojego problemu do końca), koniec końców było gorzej. Proszę o ocenę czy nadaje się do współżycia (byłoby głupio poraz kolejny sie rozczarować). 18cm

http://i.imgur.com/7f4u849.jpg

Z góry dziękuję
 

sebixx

New member
Metoda Yachia z tego co pamiętam, dwukrotnie. Po drugim zabiegu miałem jakieś dziwne powikłanie gdy prącie nie było w stanie wzwodu a jednak ciągły przepływ był - nikt nie wiedział o co chodzi, absolutnie nikt na terenie całej Polski, taki przypadek.

Czy mógłbym prosić o opinię jeszcze inne osoby, które tu zaglądają? Czy wszystko na pewno ok?
 

sebixx

New member
Byłem wczoraj u prof. Perdzyńskiego, który powiedział, że taka wada może przeszkadać, jednak czytałem na forum opinie o profesorze, które mówiły, że wysyła on na zabieg mimo, że nie jest on w 100% konieczny, dlatego wstawiam zdjęcia z innych perspektyw i prosze o ocenę. 3 operacja jest dla mnie ogromnym bagażem psychicznym i chcę do niej podchodzić tylko wtedy gdy będe musiał. Pozdrawiam

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

sebixx

New member
A w jaki sposob opinia w/w doktora moze pomoc? Konsultowalem z Perdzynskim i Darewicz dawno, z czego nie polecam jej..

ktos moze ma/mial podobne skrzywienie i moze sie wypowiedziec jak to wyglada podczas stosunku?
 

zdrowyman

New member
Dadej nie zaleca tak szybko zabiegu wydaje sie bardziej obiektywny, wg mnie skrzywienie ujdzie najlepiej jak sprawdzisz sam. Wiem ze bedzie to trudne bo treba sie bedzie sie zebrac na troche odwagi ale chyba lepsze to niz kolejny zabieg. Głowa do gory.
 

sebixx

New member
Okej, umówiłem się do Dadeja. Jakby ktoś miał jeszcze coś do powiedzenia/miał podobny problem zapraszam do wypowiedzenia się.
 

Ktosek

New member
Powiem tak: miałem (wg. R. Dadej) skrzywienie brzuszne 70/80 i boczne 20, a mimo to byłem w stanie normalnie współżyć w praktycznie każdej pozycji :) Także sądząc po zdjęciach u Ciebie też będzie to możliwe kwestia wprawy i przełamania oporu psychicznego.
 

sebixx

New member
Panowie byłem wczoraj u dr. Dadeja, dziękuję bardzo @zdrowyman za napisanie o nim. Jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia w życiu (a trochę się najeździłem), pełen profesjonalizm - nie spieszy się, wszystko tłumaczy krok po kroku, wszystkie wątpliwości i niejasności wyjaśnione. Powiedział jasno, iż jego zdaniem nie jest wymagana kolejna operacja - prącie nadaje się do współżycia, natomiast mogą występować komplikacje. Bocznie około 20 stopni. Powiedział, że rozumie, że dla każdego mężczyzny jest to niesamowicie ważny narząd i jeżeli takiej potrzeby nie ma to nie ma sensu operować. Co jest zupełnie przeciwstawne do tego co powiedział Perdzyński. Moje problemy są w dużej mierze psychiczne, dlatego następny krok to przełamanie ich.

Czy ktoś może napisać jakie pozycje odpadają przy takim skrzywieniu, albo są trudne? Oczywiście chodzi mi o podstawy. Pozdrawiam
 

zdrowyman

New member
Ciesze sie ze pomgłem. Jak juz zwalczysz negatywne myslenie to sam sie przekonasz co jest dobre a co nie :p Powodzenia
 

sebixx

New member
Dla ludzi z podobnym problemem jak mój: współżycie wchodzi w grę, do tej pory wypróbowane kilka pozycji - żadna nie jest niemożliwa i ogólnie nie sprawia takie skrzywienie bólu ani mi ani partnerce. Jedyne co jest uciążliwe to wprowadzanie członka, bo tu trzeba pomocy partnerki, natomiast reszta gra. Operację zdecydowanie pewnego dnia wykonam, żeby wyzbyć się wszystkich problemów z tym związanym, natomiast na chwilę obecną wszystko jest okej. Pozdrawiam serdecznie
 

Krasny`

New member
Witam
Podepnę się pod temat bo mój problem wygląda bardzo podobnie, z tym że ja nie miałem jeszcze żadnych operacji.

Tak wygląda mój problem. Skrzywienia da się wyprostować ręką używając odrobinę siły. Na drugim zdj jest "obwiśnięty" przez co sprawia wrażenie że krzywizna jest większa niż w rzeczywistości.

Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet

Wiem że nikt mi nie napisze czy będzie sprawiał problemy przy stosunku. Ale sami wiecie że to delikatny temat dlatego pierwsze piszę tutaj. Doradźcie, czy próbować tak jak jest czy od razu szukać lekarza?
 

Kilerek7

Member
Hej a ja mam pytanie, czy wie ktoś jak długo rozpuszczają się szwy po metodzie Nesbita pod skórą? Czy po miesiącu rychłozrost w miarę już trzyma?
 

Podobne tematy

Do góry