Skóra zszyta z żółedziem. Potrzebna poprawka?

michaillow

New member
Zakładam już nowy temat, bo trochę się zaniepokoiłem.
Po głębszym 'badaniu' mojego małego stwierdziłem że skóra z penisa jest zszyta z żołędziem. Właściwie cała (na zdjęciach czerwone kółka, te lepiej widoczne), przez co uniemożliwia to w ogóle ruchy w dół, jakiekolwiek...ból i strach... Jak to było u was? Mam do rozerwać czy jak? Może toś ie rozluźni, choć jak patrzyłem u innych to zupełnie inaczej to wygladało... rana dużo dalej, i duuza swoboda przy sciąganiu...a u mnie ni ch^ja
Potrzebna będzie poprawka? Ucięcia jeszcze trochę skóry? Jestem ponad 2 tygodnie po, szwy zdjęte tydzień temu, został mi tylko jakiś wewnątrz, lekarz mówił ze do tego czasu juz wszystko powinno być ok (nie miałem opuchlizny, rana szybko się goi)
http://www38.zippyshare.com/v/33260068/file.html
http://www38.zippyshare.com/v/36581735/file.html
http://www38.zippyshare.com/v/65038951/file.html
http://www38.zippyshare.com/v/77899486/file.html
 

uniuse

New member
Witam, nie jestem lekarzem więc nie powiem Ci czy wszystko jest ok. Powiem Ci natomiast jak było u mnie. Jak widzisz po moim opisie zabieg miałem dawno temu. Jeszcze po miesiącu miałem pewne wątpliwości co do kilku miejsc, szwów. Teraz po kilku miesiącach wszystko się "wygładziło" i penis wygląda, powiem nieskromnie, pięknie. Jakby od "nowości" był bez napletka:) moja rada. Poczekaj jeszcze trochę. Daj mu trochę czasu. Potrzeba czasu żeby wszystko się ładnie zagoiło. Czas leczy rany:)
pozdrawiam serdecznie
 

michaillow

New member
Polowa skóry (górna strona) jest odklejona, zaś reszta u dołu, jest przyklejona (zagojona), i to ona powoduje upór i ból. Mam ją odkleić (tak jak część górną, tyle ze tą było dośc łatwo, z tym nie bedzie tak różowo...) czy powoli rozciągać. Choć jak patrzyłem zdjęcia to nikt nie miał od spodu całej skóry przyszytej...
 

sławek83

Moderator
A ja bym z tym poszedł do lekarza bo nie wygląda to dobrze. Na pewno sam nic nie zrywaj i nie ciągnij na siłę bo sobie tylko zaszkodzisz. Ja też miałem od góry kawałek jakby przyklejony do grzybka ale z czasem częściowo samo się odkleiło a część jest nieco przyklejona. Z tym że mi to w niczym nie przeszkadza, nie boli i nie mam żadnego dyskomfortu.
 

Podobne tematy

Do góry