"Sklejony" naplet

bobek32

New member
Z tego co ja się orientuję to nie, nie ma to nic wspólnego ze stulejką.
Jednak zabieg jest pewny. Polecam wizytę u urologa.

P.s
Podczas mojego zabiegu usunięcia stulejki właśnie rozmawiałem z lekarzem o przypadłościach sprzętowych. Pan doktor mówił że prócz stulejki może zdarzyć się też sklejenie napletka z żołędzią. Podobno zabieg jest bardziej skomplikowany.
 

gardło12

New member
A nie da się jakoś ominąć zabiegu (ćwiczenia czy coś), bo ze stulejką sobie sam poradziłem tylko tylko teraz zostaje mi to sklejenie. Może wypowie się ktoś kto tak miał?
 

asdf1996

New member
Witam, odświeżam temat gdyż nie chce zakładać nowego.

Od około 1,5 tygodnia próbuje odkleić napletek i rozciągnąć go.Co wieczór w wannie przy ciepłej wodzie ćwicze z 10minut. Zauważyłem znaczną poprawe co do rozciągania ale tu problem że z lewej strony żołędzi jest chyba przyklejony, próbuje odciągać skóre z jednej strony i wlewać tam wody albo tą strone "masować" palcem. Co wieczór próbuje więcej odciągnąć żołądź i daje rade i widze że na tej skórze gdzie jest przyklejony rzekomo usuwam taki biały nalot(mastke?) i to chyba jest przyczyną i idzie jak na razie coraz lepiej. Czy jest szansa żeby go odkleić moim sposobem, czy może Wy macie jakieś domowe patenty ?
 
Do góry