Sklejenie napletka z żołędzią

Makier

New member
Panowie!

Mam 25 lat i od niedawna prowadzę dosyć bujne życie seksualne co wzbudziło moje zainteresowanie budową penisa i czy działa on w prawidłowy sposób (w trakcie seksu czuję ucisk powodujący obolałość żołędzia). Problem polega na tym, że w moim mniemaniu mam zbyt krótkie wędzidełko (przy zsunięciu napletka w stanie spoczynku wędzidełko jest bardzo napięte i pociąga żołądź), prawdopodobnie stulejkę dynamiczną (napletka nie mogę zsunąć nawet ręcznie we wzwodzie penisa) oraz sklejenie napletka z żołędzią (przez długi okres nie ściągałem napletka w czasie kąpieli co doprowadziło do zlepienia na długości około 1 cm). Wszystko to spowodowało, że zapisałem się na wizytę do urologa (dokładnie za tydzień). Mam pytanie - czy można próbować odkleić napletek od żołędzi samemu? Tzn., w czasie kąpieli w gorącej wodzie przy użyciu jakiegoś olejku? Przeczytałem w internecie, że część mężczyzn na siłę robiła sobie takie odklejenie, trochę pobolało i przestało. Co o tym sądzicie?
 

AlbertWesker

New member
Samo sklejenie to odmoczysz w wodzie, wymyjesz dokładnie i nasmarujesz oliwką i po problemie..Natomiast wędzidełko i stulejka to już inna sprawa, w tym pomoże Ci tylko lekarz.
 

Makier

New member
Panowie! W piątek (tj. 28.10) miałem zabieg 3 w 1 - zostało załatwione wszystko to o czym pisałem w pierwszym poście. Stosowałem później żel octenilin bezpośrednio na szwy i antybiotyk rano i wieczorem. Wszystko ładnie się goiło i schło. Wczoraj miałem wizytę kontrolną, lekarz powiedział że jest wszystko jak należy z lekkim obrzękiem pooperacyjnym. Sęk w tym, że zrobił mi jakąś toaletę żołędzi i szwów, chyba jakimś środkiem odkażającym, coś wycierał, coś ściskał i efekt jest taki, że teraz mam na żołędzi białą wydzielinę. Jest jej trochę i szwy się przyklejają. Po odklejeniu są lekkie ranki. To normalne czy mam się niepokoić?

Dodatkowo od dzisiaj mogę już normalnie brać prysznic, jakieś rady czego użyć do higieny?
 
Do góry
TOPlist