• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sina korona żołędzia

sorel

New member
Jak w temacie, siny żołądź na tej koronie, obwódce. Mam chyba 2 raz w bliskim czasie jakąś infekcje czy coś i teraz próbowałem myć penisa i ściągałem napletek lekko na siłe polewając wodą i czy to się stało od tego że go tam za mocna szarpałem i to siniak czy inny problem , obecnie kończę 7 dzień flucofast antybiotyk i klotrymazorem smarowałem ile się dało, raz cały żołądź raz tyle ile napletka się udało odsłonić. Czy ktoś coś takiego miał I wie czy to wymaga urologa? Poprostu ta obwódka żołędzia się fioletowa i takie z 2-3 mm tuż przed w kierunki cewki ,reszta wygląda taka z delikatną barwą różowo.białawą . Jak odkryje jak wstawić tu zdjęcie to dodam szukałem po wielu postach na Google i jest sporo zapytań o ten fioletowy pierścień żołędzia ale nikt nie podaje rozwiązania
 

Krystiankendroj

Active member
Ja też mam siną, zawsze wydawało mi się to normalne , żadnej infekcji też nigdy nie miałem, do tego jestem obrzezany , więc wcześniej za czasów stulejka nie mogłem zobaczyć tak właściwie co tam się dzieje
Może nie jest u mnie biały jak u ciebie , ale jltez mam taką fioletowa obwódkę
 

Podobne tematy

Do góry