• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Siema Cześć i Czołem Ejo :) Co to jest Stulejke / Zalupek czy Nadwrażliwość (-) (-)

piotrekhachula

New member
Siema Cześć i Czołem Ejo* mam 27 lat i mam pytanie do państwa, dnia 07.03.2018 został wykonany zabieg Plastyka Wedzidelka ponieważ lekarz powiedział że mam za krótkie wędzidełko i może peknac podczas sexu a poszedłem do lekarza bo bolał mnie w penisie żołądź* podczas dotyku? W grudniu byłem na kontroli powiedział że wszytko jest OK po obejrzeniu penisa ale powiedziałem że mnie boli zaledz jak dotykam on powiedział że on też czuję jak myje penisa że przychodzą pacjenci że nie pozwolą się dotknąć . Ale na pewno nie taki ból czuje on to jak ja mam bo z moim bulem nie można sexu uprawiać jak masturbuje się w łóżku i dotkne kołdry czy palcem zaledzia to mnie boli to raczej nie jest normalne i jeszcze bardzo szybko się podniecam jak oglądam jakiś film to potrafi mi penis sam stanąć być w zawodzie i podejrzewam że też szybko dochodzę?
 

Podobne tematy

Do góry