• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

SEX?

Mietek

New member
Witam, jestem juz prawie 3 tygodnie po zabiegu, moj lekarz mowil ze po 2-3 tygodniach mozna uprawiac sex ale to jest chyba jakis nie realny czas, szczegolnie ze wiekszosc szwow jeszcze siedzi. Napiszcie z wlasnych doswiadczen jak to u was wygladalo, po jakim czasie, i jakie odczucia. Pozdro
 

slash886

New member
Ja uprawiałem sex po 20 dniach. Tylko ze ja miałem szwy nierozpuszczalne i wyjęte, po 8 dniach. Obrzezanie całkowite Low&tight. Ogolnie to było super, ale mogłem za bardzo przyśpieszyć bo się bałem ze coś zepsuje ;D

Najlepsze było to ze trwało to 50 minut, mogłem skończyć kiedy chciałem, pełna kontrola.
 

sławek83

Moderator
Mietek napisał:
moj lekarz mowil ze po 2-3 tygodniach mozna uprawiac sex ale to jest chyba jakis nie realny czas, szczegolnie ze wiekszosc szwow jeszcze siedzi.

Właśnie, szwy. Żaden lekarz, nawet ten najlepszy nie może powiedzieć po jakim czasie można uprawiać seks, bo skąd może wiedzieć ile i jak długo będzie się wszystko goiło?? To kiedy można uprawiać seks każdy z nas musi sam ocenić, bo tylko Ty wiesz czy cię jeszcze coś boli, czy masz szwy itp. Lepiej poczekać z tym aż wszystko będzie ok z Wackiem niż próbować i się zawieść w trakcie a i partnerka może być niezadowolona przecież ;)
 

andylon

New member
Niech Ci się wszystko spokojnie zagoi! Lepiej poczekać i później czerpać przyjemność niż wylądować znowu u urologa na stole.
 

Podobne tematy

Do góry