• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seria gier wszechczasów

Seria gier wszechczasów to :


  • Total voters
    44

beas

New member
Przeciez to jest pytanie retoryczne. :lol:

Jest tylko jedna seria gier, ktora obiektywnie po prostu nie ma zadnej konkurencji: The Legend of Zelda. Mysle, ze kazdy kto mial do czynienia... sie ze mna zgodzi. :) Zwlaszcza jak ktos szczegolnie lubi action-adventure (przygodowe gry akcji), to wtedy gwarantuje, ze na dzien dzisiejszy nie znajdzie nic lepszego od Zeldy.

A juz 11 grudnia premiera najnowszej odslony - tym razem na DS-a. Juz sie nie moge doczekac normalnie.

Jesli bylem nie wystarczajaco wymowny, to dodam, ze glowne gry z tej serii sa tak dobre, ze dla jednej takiej gry, dajmy na to: Twilight Princess warto wydac te 1000zl na konsole + 200zl gre, zeby w nia zagrac... na prawde.
 

igopio

New member
call of duty grałem w 1,2,modern warfare jeszce jakies na playu mialem
w sumie to prawie wszysko orginały tak mnie wciągło....
Cabal(online) bardzo fajny mmorpg
 

guyno1

New member
Nie battlefielda, nie ma medal of honor, nie ma flashpointa, nie ma gears of war, nie ma assasina, nie ma wiedźmina (może 2 gry to nie dużo, ale 2 gry kurewsko dobre) i nie ma wielu dobrych serii.
 

scream

New member
Call of duty. Widzę, że pare osób grywa więc zrobie małą reklamę spoleczności, w której dzialam :p

Forum:
http://fearless-assassins.com/forum/

Jest to największa społeczność zrzeszająca graczy gier takich jak call of duty, enemy territory, team fortress, brink itp. itd. Mamy ponad 400 czlonków oraz 10 serwerów ET, 3 serwery cod4, 1 cod:bo, 1 brink, tf2, minecraft etc etc.
Zapraszam do gry na naszych serwerach, bez problemów znajdziecie mnie na forum ale podam link :p
http://fearless-assassins.com/forum/user/1681-scream/
 

squall

New member
w ankiecie dałem na gothic ale zaraz włącze modern warfare 2 .... kampania i misje to poezja, podobnie multi ale tylko na AiWnet.... gdy umarł to i moja miłość do gier umarła :(
 

hardstylez

New member
Moją ulubioną serią było Call of Duty. Od 1 do 4 włącznie z nią. CoD: MW - hmm fajna odskocznia od II wojny, ale kolejne części dla mnie są ... lipne... Da się pograć, ale jakoś bardziej wolałem tą II wojnę. Oczywiście przeszedłem wszystkie od "jedynki" do Black Ops. Chciałbym, żeby znowu zrobili CoD-a w czasach II wojny z tą wypasioną grafiką i oczywiście nastawioną bardziej na single.
 

lukaszek1

New member
A gdzie seria Diablo? Gdzie seria Anno? Musicie nadrobić zaległości! Ja teraz gram w gry MMO. Grał ktoś kiedyś w AION? Polecam, ostatnio wyszła polska wersja językowa. Anno Online już od jakiś ładnych paru miesięcy po polsku. Jeśli ktoś lubi strategie, to pokocha Anno:)
 

Damian85

New member
Serią wszech czasów są na pewno "Hirołsi". Dla mnie jeszcze Mortal Kombat, która była nieodzownym elementem mojego dzieciństwa (czy ktoś pamięta jeszcze automaty?).
 
Do góry