• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seks

Ziombel89

New member
Witam.

Mam do Was pytanie - czy można normalnie uprawiać seks odczuwając przy tym przyjemność, jeżeli się ma zbyt krótkie wędzidełko ? Pytam, bo myślę, że mam zbyt krótkie wędzidełko, ponieważ przy "głębszym" naciągnieciu robi się ono bielsze. Wkrótce może zdażyć się ten pierwszy raz stąd moje obawy.

Bardzo prosze o odpowiedź.
 

Ziombel89

New member
hmm, napiszę tak - bez problemu mogę się onanizować i odczuwać z tego przyjemność. Oczywiście nie mogę go tak bardzo rozciągnąć jak mężczyzni, którzy mają normalne wędzidełko, i jak za bardzo go naciągne to troszkę boli, ale nie jest to ból nie do zniesienia.

Najbardziej się obawiam czy podczas pierwszego stosunku z kobietą, może wędzidełko się od razu zerwać.
 

apolakipsa

New member
moze sie zerwac ale nie musi, natomiast napewno wymusi na Tobie pewna "ostroznosc" co napewno bedzie uciazliwe a stres moze spowodowac klape ;p


Prawdopodobnie wystarczy drobny zabieg a samo wedzidelko mozna w przystepnej cenie zrobic prywatnie

ale do tego musisz podjac meska decyzje
 

Ziombel89

New member
Dzieki za info.

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że w tym miesiącu może dojść do pierwszego stosunku i nie wiem czy jak pójde na wydłużenie wędzidełka, to zdąży się sytuacja zagoić :D

Do urologa nie musze miec skierowania, nie ? (22 lata)
 

apolakipsa

New member
czekanie na wizyte plus zabieg do dobrego urologa moze trwac naprawde dlugo jesli chcesz to zrobic z nfz.




Moim zdaniem mozes smialo bzykac :D poprostu ostrozniej, wolniej jesli to tez pierwszy raz dziewczyny to jej napewno to sie spodoba
 

apolakipsa

New member
jak dobrze poszsukasz to moze gdzies w polsce znajdziesz ale bardzo watpie ;]



Pozatym nie polecam wazniejsze od metody jest specjalista ktory wykona zabieg na jego szukaniu sie skup, szukalem laserowego nawet prywatnie i niestety jak juz znalazlem to opinie o lekazu bardzo kiepskie
 

Ziombel89

New member
OK, dzieki Ci wielkie za pomoc i informacje.

Dzisiaj może jeszcze uda mi się zamieścić zdjęcie, do jakiego momentu mogę 'ziomka' naciągnąć.
 

dysdown

New member
Mój chłopak miał kilka dni temu zabieg wydłużania wędzidełka, chciałam Was zapytać, czy odczuwacie jakąś różnicę w seksie po zabiegu? Chciałabym zeby było mu tak samo przyjemnie jak przedtem;)

z gory dzieki za odpowiedz!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry