Seks ze stulejką u prostytutki

Mlodyprawiczek

New member
Witam. Zamierzam udać się do prostytutki i wkońcu przestać być prawiczkiem. Jednak problem w tym że mam stulejke, lecz taką że ze stosunkiem w prezerwatywie nie powinno być problemu. I tu moje pytanie do was, czy prostytutka przyjmie mnie ze stulejką? Czy niewarto zawracać sobie głowy bo i tak nic z tego niebedzie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
 
ze wszech miar zly pomysl. Porzuć ten plan, uporaj się ze stulejką i znajdz laskę, z którą zrobisz to z uczuciem, czy chocby dla funu, ale na boga, nie za pieniadze!
 

jarek89

Moderator
Prostytutka przyjmie Cię z całym dobytkiem. Stulejką i chorobami zakaźnymi.
Pomysł tragiczny. Wylecz stulejkę i znajdź sobie dziewczynę.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak chcesz isc to idz. Po to one sa. Nie każdy znajdzie w życiu kobiete. A rady typu poczekaj, znajdz kobiete, to moga skutkowac tym ze mozna nigdy sie nie doczekac na ten pierwszy raz.
Znalezienie kobiety to zlozony proces a zaciągnięcie do lozka jeszcze wiekszy. Łatwo napisac znajdz kobiete tylko moze byc gorzej z wykonalnościa
 

czesiek

New member
Isc mozesz isc ale seks ze stulejka jest fatalny, sam to przezylem. 2 razy z kobieta probowalem majac stulejka calkowita, trwalo to moze 2 minuty bo to takie na sile, ze strachem, z bolem. idz do lekarza, ogarnij stulejke..
 

Mlodyprawiczek

New member
Dzięki chłopaki za rady. Wczoraj byłem u prostytutki i nie żałuję, po samym seksie spodziewałem się czegoś więcej ale może to przez stulejke. Mały stał na baczność ale dojść nie mogłem przez 30 min. Ogólnie stulejka nie przeszkadzała wogóle.
 
Do góry
TOPlist