• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seks dzień po okresie!

Tutti1

New member
Cześć wszystkim czytającym.
Mam pytanie odnośnie stosunku dzień po okresie + prezerwatywa.
Jest mnóstwo takich tematów na innych forach, ale jakoś mnie nie przekonują wypowiedzi niektórych ludzi.
Więc tak, będzie to nasz pierwszy raz i ja mam jednak obawy co do tego. Rozumiem wszystkie konsekwencje, ale chcę mieć troszkę więcej pewności!
Bo jeśli np. prezerwatywa nie pęknie, nie zsunie się i nie skończę w środku to jest jakaś szansa na zapłodnienie???
Moja dziewczyna ma raczej regularny okres spóźnia się max 2-3 dni albo jest wcześniej 2-3 dni, więc wydaje mi się że jest regularny :)

Panowie pomóżcie!
Oczekuję poważnych odpowiedzi i szczerej pomocy z waszej strony.

Jeśli napisałem coś nie tak lub umieściłem temat w złym dziale to proszę o poprawienie mnie.
Z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość! :)
 
U kobiet owulacja potrafi byc naprawde w dziwnych momentach cyklu, wiec czesto mozna wpasc niezaleznie od jego fazy, ale skoro zalozysz gumkę, to czym sie stresujesz?
 

Tutti1

New member
Bo czytam i czytam na tych forach i piszą, że gumka była i cała i nie zsunęła się a mają dziecko...?! No jakim cudem się pytam.
I własnie tu moje obawy.
Czyli ostatecznie jeśli nie pęknie ani się nie zsunie to nie ma możliwości zajścia?
 

zdrowypan

New member
Kolego, musisz wiedzieć, że zawsze jest szansa, że dziewczyna zajdzie w ciążę. A już tym bardziej nie ma znaczenia czy to jej/wasz pierwszy raz - to bujda. W takiej sytuacji jak opisujesz prawdopodobieństwo jest niewielkie... ale zawsze jest ;) Trzymam kciuki za bezpieczeństwo, bawcie się dobrze ;)
 

byczakrew

New member
Często ludzie mają problem niechcianej ciąży mimo gumki przez parę prostych błedów, najczęściej jest to przeniesienie nasienia na rękach, ot, kobieta bawi się przyrodzeniem, a potem tą samą ręką bawi się ze sobą. Sama gumka jeśli nie jest uszkodzona nic nie "przepuści" tylko najczęściej to własnie czynnik ludzki zawodzi ;)
 

veronea0987

New member
Kolego, musisz wiedzieć, że zawsze jest szansa, że dziewczyna zajdzie w ciążę. A już tym bardziej nie ma znaczenia czy to jej/wasz pierwszy raz - to bujda. W takiej sytuacji jak opisujesz prawdopodobieństwo jest niewielkie... ale zawsze jest ;) Trzymam kciuki za bezpieczeństwo, bawcie się dobrze ;)

I to jest dobra odpowiedź! Podjęcie współżycia zawsze wiąże się z prawdopodobieństwem poczęcia! No chyba, że kobieta ma usunięte narządy rodne, albo Ty jądra..
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry