• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

seks a krótkie wędzidełko czy za dużo skóry na penisie

jojo80

New member
Witam wszystkich !!!
Jestem na takim etapie, że mam umówioną wizytę u doktora Tomasza Zaorskiego w Katowicach. Z tego co wyczytałem i oglądałem na fotach + moje odczucia to mam za krótkie wędzidełko. Bardzo zastanawiam się nad obrzezaniem częściowym lub całkowitym, ale własnie o te odczucia mi najbardziej chodzi. Teraz jak się masturbuję lub jak kobieta doprowadza mnie do finału ręką to są mega fajne odczucia właśnie przez to, że jest skóra napletka. Jakoś ciągle nie potrafię sobie wyobrazić masturbacji lub doprowadzanie mnie do finału ręką przez kobietkę po obrzezaniu. Wtedy nie ma skóry i ręką bezpośrednio ociera się o żołądź ??
Druga sprawa jaka mnie zastanawia to to, jakie odczucia będzie miała kobietka podczas seksu po obrzezaniu całościowym lub częściowym. Teraz jak mam za krótkie wędzidełko to z przykrością stwierdzam, że raczej nie do końca zadowala kobietę sam seks. Mam wrażenie, że jak jestem w środku to właśnie przez to, że mam dość dużo skóry napletka + za krótkie wędzidełko, ja poruszam się w środku właśnie w obrębie mojej skóry i nie do końca "pocieram"/stymuluję kobietę poprzez ruchy penisa wewnątrz.
Nie wiem co mam robić. Zobaczę co lekarz powie, ale chciałem zapytać o Wasze doświadczenia bądź odczucia Waszych partnerek.

Z góry dzięki za pomoc i wszelkie info !!!
 

Drayos

New member
Jezeli chodzi o pierwsza cześć pytania to polecam odwiedzić „te strony”. Zgodnie z wymogami higieny w USA miedzy 1980 a 1999 rokiem wiekszosc facetów była obrzezana. Myślę ze znajdziesz tam jakieś sposoby jak ty czy twoja dziewczyna mielibyście to robić. A najlepiej zaopatrzyć się w jakiś lubrykant.
Wszystko zależy od opinii lekarza, jeżeli stwierdzi ze jest problem, albo problem moze pojawić sie w przyszłości to rob i sie nie zastanawiaj.
 

jojo80

New member
Dzięki Drayos !!!
A czy odnośnie drugiej części posta pomożesz coś ? To dla mnie tak naprawdę kluczowy problem, że tak jak pisałem poruszam się w obrębie mojej skóry i nie do końca "pocieram"/stymuluję kobietę poprzez ruchy penisa wewnątrz....
 

Drayos

New member
A czy jestes w stanie zdjac napletek z tym wędzidełkiem? Moze podczas stosunku sprobuj zdjac i trzymac palcami zapytac partnerki o odczucia? Ciazko tak naprawde o opinie na twoje pytanie. Ale moze warto ten temat poruszyć z twoim lekarzem?
 

jojo80

New member
A czy jestes w stanie zdjac napletek z tym wędzidełkiem? Moze podczas stosunku sprobuj zdjac i trzymac palcami zapytac partnerki o odczucia? Ciazko tak naprawde o opinie na twoje pytanie. Ale moze warto ten temat poruszyć z twoim lekarzem?

napletek mogę ściągnąć w sumie bez problemu... troszkę ciągnie wędzidełko od spodu ale nie przeszkadza mi to w seksie
tyle tylko, że przez ten nadmiar skóry nie daję partnerce tyle przyjemności
a trzymać reką penisa, żeby się skóra nie zsuwala to raczej slabo...
 

jojo80

New member
ktos coś pomoże jeszcze ?
trochę odgrzewany temat, ale koronawirus zrobił swoje i wszystko sie opóźnia
z góry dzięki!!!
 

michalekks

New member
Przecież po obrzezaniu nie koniecznie musi bezpośrednio ocierać Cię o żołądź. Wszystko zalezy jaki jest styl obrzezania co za tym idzie ile skóry zostało. Ja np jestem obrzezany całkowicie w ten sposób, że w spoczynku skóra zasłania mi tylko rowek zażołędny a podczas wzwodu mimo, że tej skóry teoretycznie wcale nie ma to i tak podczas np masturbacji moge sobię ją poruszać tak jak bym np robił to ze stulejką tyle, że robię to pod żołędzią. Ja powiem tak wcześniej miałem stulejkę i nie mam żadnych doświadczeń ale teraz jest cudownie zarówno seks jak podczas tego gdy partnerka robi mi to ręką. Odczucia są bardzo fajne, seks trwa odpowiednio czasowo bo ani nie jest za krótko ani za długo.
 
  • Like
Reactions: AGv
Do góry