Ściągniecie napletka w zwodzie

damin_27

New member
Witam, mam taki problem, w spoczynku ściągam napletek bezproblemowo, nie boli nic sie nie dzieje... więc chyba napletek jest oki ??? natomiast w zwodzie schodzi tak 1/3 z żołędzia jak dobrze nawilżę to schodzą 2/3 boje się pociągnąć bardziej bo jak przeskoczy za żołądź mogę dostać załupka?
czy załupek można dostać tylko wtedy kiedy były napetek ściągniety w stanie spoczynku i nagle dostałbym wzwodu ???
Jak to się ma z seksem? można zakładać gumkę i próbować? i gumkę jak założe przy tym nawilżeniu jak schodzi 2/3 i wtedy ją nałożę to możliwe ze podczas seksu napetek poleci niżej ? może się coś zatrzasnąć :D że tak to nazwę? ten załupek czy coś że nie wróci do góry?
 

Trolo

Active member
Widzę panikę trochę. Załupek robi się w spoczynku, a u ciebie nie ma możliwości bo zsuwasz w spoczynku. Problem powstaje we wzwodzie. Czyli najprawdopodobniej masz zwężony pierścień napletka- zdjecie wyjasni wszystko.
Jezeli chodzi o seks to bardziej bym się sklaniał ku temu ze napletek się zsunie podczas seksu i zostanie za zoledziem . Może napletek pęknąć, albo zerwać się wedzidelko, ale to jedynie zdjecie nam wyjasni.
Nie stresuj się i zsuń napletek we wzwodzie czy tam pol wzwodzie i bedzie dobrze, zobaczysz co sie wtedy bedzie działo. Napletek jak opadnie to wroci na miejsce.
 
Do góry