Ściaganie napletka

Meboy

New member
Jestem 2 tygodnie po zabiegu mój napletek schodzi tak opornie i tu nasuwa się moje pytanie. Czy muszę wyćwiczyć tak aby schodził swobodnie czy może lekarz źle "naprawił" mojego penisa ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Eriks

New member
Podepnę się pod temat bo mam ten sam problem. Oprócz częstego ćwiczenia są jeszcze jakieś inne sposoby ? np. maczanie w gorącej wodzie i wtedy próba zdjęcia napletka, nie wiem czy to daje jakieś efekty.
 

bezczel

New member
Dodam tylko że ja z początku tez byłem zdruzgotany że zabieg nie wyszedł i lekarz coś zepsuł, a tu w miesiąc po okazało się że wszystko się ładnie rozluźniło i jest OK. Pamiętajcie że proces wracania do normalności po zabiegu szacowany jest na 3 miesiące, więc przedwczesne umartwianie się jest bez sensu. 2tyg po to jeszcze penis jest spuchnięty, minimalnie ale jeszcze lekki obrzęk się utrzymuje.
 

Meboy

New member
Jeszcze jedno pytanie. Po ściągnięciu napletka w rowku zażołędnym czuje lekki ucisk. Czy to jakiś "defekt" czy też po wyćwiczeniu powinno to ustąpić ?
 

bezczel

New member
W 2-3 tyg po zabiegu tez myślałem że jest coś nie tak. Pierścień jaki utworzyła blizna uciskał i powodował dyskomfort. Z czasem wszystko się poluźniło do tego stopnia że czasami napletek sam się zsuwa.
 

Eriks

New member
Mi jutro miną dwa tygodnie od zabiegu plastyki napletka, mimo ćwiczeń codziennych z powodu bólu wciąż nie mogę go ściągnąć do końca. Ale dzięki za rady, trzeba być cierpliwym, poza tym jutro mam wizytę kontrolną u urologa to się zobaczy co i jak.
 
Do góry