• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ściągający się napletek

lukasz11

New member
Witam,jestem miesiąc po plastyce i wydluzeniu wiedzidelka i teraz napletek mi sam schodzi,lekko sie rusze i sie naciaga i nie wraca na swoje miejsce i musze reka sobie pomagac,czemu tak jest ? czuje dyskomfort wtedy,pomocy...:/
 

Zbigniew85

New member
Ja właśnie taki problem miałem zanim zdecydowałem się na obrzezanie całkowite. Od tego czasu problem ustąpił całkowicie jak można się tego domyślać :)
Przedtem był to dla mnie bardzo poważny problem. Czasem nawet jak wsiadałem na rower, to skórka się ściągała i straszny dyskomfort czułem. Jak dało radę poprawić, to pół biedy, ale z reguły na ulicy nie było tak łatwo sobie wsadzić rękę w majtki i poprawić.
Nie wspomnę już o problemie, kiedy napletek zsunął się podczas wstawania, bo siedząc penis był w półwzwodzie, a wstając prostował się w majtkach i tym samym skóra schodziła.
Obrzezanie poprawiło sytuacje, a nawet całkowicie zlikwidowało ten problem. Jestem bardzo zadowolony ze swobody ruchu - mam pewność, że dyskomfotu już nie będzie - skóra się nie ściągnie w najmniej spodziewanym momencie. :D
Polecam to samo!
 

lukasz11

New member
Raczej bym wolał odpuścić sobie obrzezanie,nie ma innego sposobu? ;/ a jak jesteś po obrzezaniu to nie czujesz dyskomfortu?
 

lukasz11

New member
To nie ma innej opcji,troche to uciążliwe tak sobie poprawiać,jeszcze w domu to w domu,ale np. na mieście,alebo w szkole....
 

Zbigniew85

New member
Dokładnie - a już w ogóle jazda jest czasem, jak penis lekko stoi w gatkach, a musisz wstać i nie masz możliwości poprawienia... Wiem coś o tym - chodzisz jak poparzony w gaciach chcąc - niechcąc...
Od obrzezania mój problem zniknął całkowicie - nawet nie masz pojęcia jak teraz fajnie, bo nie muszę na to zwracać uwagi. Nawet jak kolega jest w półwzwodzie, wstaję bez problemu o ściągającą się skórkę... Bo jest ona cały czas ściągnięta :)
Zdecydowanie polecam!!!
 

lukasz11

New member
Jeszcze się wstrzymam,niedawno miałem ta plastykę i nie chce teraz kolejnego zabiegu,pójde do lekarza i przedstawie mu problem i zobacze co on na to
 
Do góry