• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sauna

fogstulej

New member
Wpisywałem w wyszukiwarce słowo 'Sauna' i nic mi nie wyskoczyło, wiec mam pytanie. Myślicie ze sauna moze spowodowac jakis ból na odsłoniętego żołędzia ?(czyt. obrzezanego penisa) Moze ktos juz był po obrzezaniu na saunie i sie wypowie ?
 

lakri25

New member
sauna obrzezanie

Witam, jestem po obrzezaniu już kilka lat i nigdy nie czułem żadnej różnicy w saunie. Nie ma się czego bać . Jedyna róznica ;) to większe zainteresowanie płci przeciwnej...
 

anonimowystul

New member
Re: sauna obrzezanie

lakri25 napisał:
...Jedyna róznica ;) to większe zainteresowanie płci przeciwnej...
Hehe, nigdy nie byłem w takiej saunie publicznej, gdzie są ludzie całkowicie nago. Moja dziewczyna by mnie chyba zajebała jakbym machał moim kolegą jakimś obcym dziewczynom przed oczami ^^. (hmm, chociaż raczej jeszcze bardziej by się jej nie spodobało jakbym był na saunie gdzie są jakieś gołe dziewczyny :p)

Przy okazji dawno nie byłem na saunie, muszę się znowu wybrać super sprawa, polecam, człowiek jest po takiej saunie mega zrelaksowany ;).

Polecam też taki bajer. Zaproście dziewczynie gdzieś na saunę, taką, żebyście byli tylko we dwoje. I na taką saunę gdzie są kamienie, które się polewa wodą. Rozgrzejcie się trochę na saunie, pogadajcie, a następnie wymieńcie wodę w wiaderku, z którego się polewa wodą kamienie, tak żeby była w nim zimna woda, każcie dziewczynie się położyć na ręczniku i zróbcie jej masaż polewając ją często tą zimną wodą. Dziewczyna będzie bardzo zadowolona, gwarantuje to wam ;).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Sauna po obrzezaniu całkowitym Po zabiegu obrzezania 2

Podobne tematy

Do góry