• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rzucenie masturbacji

grzechhuu

New member
2tyg temu postanowiłem rzucić masturbację. Idzie mi zaskakująco dobrze. I tu mam kilka pytanek:

1. Kiedyś sobie mierzyłem i miałem jakieś 16 cm, teraz mierzyłem i jest jakieś 14... czy przez masturbację, nie może być pełny wzwód?

2. Mam brak porannego wzwodu, czytałem, że to może być spowodowane przez ciągły stres. No niestety, przeżywam ciągły stres ale to już nie chcę mówić dlaczego. Chociaż przed rzuceniem, kilka dni się nie masturbowałem i miałem ten poranny wzwód, aż byłem ździwiony.

3. Mam problem z ciśnieniem, kiedyś miałem jakieś 105-120, a jak masturbowałem się więcej, podskoczyło do 140. Czy to na pewno przez masturbację, czy stres?

4. Czy po rzuceniu masturbacji, podczas stosunku będę miał ciężej żeby osiągnąć orgazm, czy będzie przedwczesny wytrysk? A może będzie różnie?

5. Mam lekkie blizny, kiedyś podczas masturbacji robiły mi się rany, czy za pomocą jakiegoś kremu nawilżającego z czasem to zejdzie?

Pozdrówki
 

Podobne tematy

Do góry