• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Różne działanie leków z Sildenafilem

SmutnyKlaun

New member
Czy To możliwe, że dwa niby identyczne leki - Inventum oraz Silcontrol działają na mnie odmiennie?

Oba zawierają 25 mg. Sildenafilum, ale Inventum się rozgryza i żuje, a Silcontrol połyka, jak Viagrę.

Po Silcontrolu miałem silną erekcje, natomiast po Inventum dużo słabszą i jeszcze mam wrażenie, że skutki uboczne silniejsze (suchość w buzi, uczucie gorąca).

Czy to możliwe?
 

rolls

New member
Wiesz co, wydaje mi się, że wszystko tak naprawdę zależy od tego w jakim dniu bierzesz tabletkę. Tabletki na erekcję nie zawsze działają bo po prostu erekcja zależna jest od innych czynnikow
od tego w jakiej kondycji danego dnia jesteś
od tego jaką masz ochotę na seks
od tego czy się wyspałeś
Oba środki mają w sobie 25 mg sildenafilu. Tak wiec oba powinny działać tak samo bo nie są to suplementy ale leki oraz mają w sobie tę samą substancję czynną.
Jesli chodzi o mnie to wole z tych dwóch środków Inventum. Wygodniejsze dawkowanie. Sam nigdy nie odczuwałem suchosci w ustach. Jak czujesz suchość to po prostu wypij sobie troche wody i powinno pomóc.

No i nie traktuj tego środka jako srodek na co dzien, powinien być to środek raczej okazyjny.
 

Podobne tematy

Do góry