• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar

Kacpimarcz

New member
Siema przyszedlem z takim problemem moj penis jest strasznie krotki jak nie jest w wzwodzie mam 16 lat i normalnie jak jest w wzwodzie to mam 12 cm ale jak jest w spoczynku to mam 3 cm czy to normalne i czy moj penis bedzie jeszcze rosl z wiekiem czy nie
W spoczynku
 

Trolo

Well-known member
No ale się wysiliłeś. Wyciągnąłeś foty do chłopaka zupełnie niepotrzebnie. To samo mogłeś napisać zaraz pod pierwszym zdjęciem.
Wracając do tematu to wielkością penisa sterują geny i tego nie zmienisz. Jeżeli masz dużo tłuszczu na wzgórku łonowym to penis wizualnie będzie mniejszy. Ratunkiem na to będzie zrzucenie kilku kg i powinno być lepiej. Może jeszcze urośnie coś bo może masz późne dojrzewanie, ale to już sam najlepiej wiesz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to to 1 foto to nie jego. Ktoś tu chce w kulki polecieć. W innym temacie wrzucił pisiora we wzwodzie zarośniętego, tu nagle łysy a kolejne foto z wystającym z gaci :cautious: w bambuko leci mówię wam
 

Kacpimarcz

New member
Czepiasz sie moge wyslac normalnie jak wystawiam tylko po co mam udawadnic ze to moj penis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
T Rozmiar Inne 1
P Za duży rozmiar Inne 5
P Pytanie o rozmiar Inne 23
S Rozmiar Inne 7

Podobne tematy

Do góry