• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

rozmiar penisa po obrzezaniu

Adamek321

Member
Jestem już 37dni, po zabiegu częściowego obrzezania, po samej operacji, gdy juz miałem "normalne" wzwody mój penis był krótszy o 3 cm, jednak obwód powiekszył się o 1 cm. Teraz jest już tylko 1 cm krótszy. Więc wielkość wraca, tak jak mówiłem w innych tematach.
 

80051

Active member
No u mnie też lepiej, też na obwodzie doszło troche u mnie. Długość nie ucierpiała nic a nic, tez mam juz niemal taki sam jak wczesniej (jak mierzylem raz ostatnio to 17-18cm) tyle ze teraz jest przynajmniej ta akcja ze skórą -> jak stojącego kutasa chcesz zgiąć do pozycji równoległej do ziemi, to z wieksza iloscia skóry kiedys bylo to mozliwe, a teraz jest duzo ciezej bo naciaga sie skóra z nadpenisa-brzucha xd ale jest bardzo git
 

zane77

Active member
Myślę że do okreslenia faktycznej zmiany długości trzeba ustalić jasną i klarowną procedurę pomiaru obierając jakiś startowy punkt bezwzględny, np. kość łonowa, a nie "na oko" bardziej lub mniej wypiędy bebzun, czy naciągnięte jajka... Pomiar przed zabiegiem z foto oraz po. Wówczas mamy jakieś w miarę "naukowe" porównanie, bo teraz to tylko wrażenia, opinie i emocje. Ja miałem całkowite i nie zauważam różnicy. Żona twierdzi, że sięgam dalej.
 

80051

Active member
Jest właśnie jak mówisz - ciężko po zabiegu przyrównać długość penisa mierząc od starego miejsca bezwzględnego, które kiedyś było punktem 0, bo teraz jego pozycja to powiedzmy "-3" dzięki operacjom ze skórą
 

Adamek321

Member
Ja zawsze mierzyłem od boku penisa, wiec no po prostu wiec po prostu widze ze wraca do wcześniejszych rozmiarów. Jeśli to nie jest wystarczającym dowodem, to kolejny dowód na to ze skóra się uelastycznia/rozciąga u mnie było to ze po 21 dniach podczas wzwodu skóra była tak napięta ze jak próbowałem nią ruszać to nie dało się tego robić. Teraz mogę normalnie ruszać skóra i nic nie boli nie ciągnie jest w porządku.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry