• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar i grubość penisa

mariano44

New member
Cześć, mam 18 lat. Dojrzewanie chyba zacząłem pozno bo około 14 lat. Nigdy nie miałem polucji, masturbowałem się od 12 roku życia jeszcze mi wtedy sperma nie leciała. Czy to możliwe ze dlatego nie miałem polucji? Byłem u lekarza, zbadał mi jajka i powiedzial ze wszystko w normie Co do stulejki to wiem ze jest, używam maści która ma pomóc. Czy możliwe ze penis mi jeszcze urośnie albo będzie grubszy? To samo z jądrami. Ogólnie jeśli chodzi o poziom testosteronu to chyba wporządku -
615ng/dl. Najbardziej martwi mnie grubośc bo w najgrubszym miejscu mam 11cm obwodu a tak to wszędzie jest chudszy. Dzięki za pomoc.






 

Walizka1234

New member
Byles u lekarza mowil cos o penisie ze jest krzywy? Jakich maści uzywasz, rosniemy do 22 roku wiec na spokojnie nie obawiaj sie dodatkowo to nie sprzęt czyni z ciebie zawodnika tylko technika Pozdrawiam ;)
 

Rafix18.

Member
No jest trochę cienki, ale taka jego uroda, bardzo możliwe, że przez masturbację nie miałeś polucji, ja też nie miałem. Czy urośnie nie wiem, mnie rósł do 15 roku życia. Jeżeli lekarz stwierdził, że jest ok to się nie martw, tylko wylecz stulejkę bo to będzie utrudniało odbycie stosunku.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar Inne 1
P Za duży rozmiar Inne 5
P Pytanie o rozmiar Inne 23
S Rozmiar Inne 7
K Rozmiar Inne 13

Podobne tematy

Do góry