• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozejście się szwów

Przemysław

New member
Siemano panowie, przez chyba wzwody rozeszła mi się rana. Pytanie brzmi czy mi się to zrośnie samo czy mam coś zrobić ? Wizyta kontrolna czeka mnie za tydzień.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic z tym już nie zrobisz. Szyje się tylko świeże. Do kilku godzin, po tym czasie już nic to nie da. Po googluj sobie o szyciu ran. Żeby szyc po więcej niż nastu godzinach trzeba ranę na nowo oczyścić bo już tworzy się w niej ziarnina. Samo się zagoi
 

Przemysław

New member
Czytałem dużo o tym i zajdę sobie sprawę ze już do szycia nie pójdzie ale czy właśnie muszę jakoś specjalnie go znowu do góry nosić w posterunkach ? Czy po prostu znać o higienę i czekać aż się zrośnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dawid88

Member
Ja wiem, że to może przerażać i wyglądać, jakby żołądź miał odpaść, ale spokojnie zagoi się normalnie tylko dbaj o higienę.
 

Przemysław

New member
Dzięki wszystkim za odp trochę się uspokoiłem bo panika trochę była bo to już 3 tydz a mi coś takiego się dzieje. Reszta wyglada oni dobrze tyłku tu ten incydent się zdarzył. Jak tam nic nie naciągam to nawet nie widzę tego tylko właśnie jak na zamieszczonym zdj to tylu skore odprowadziłem to taka dziurka jest.

Jeszcze wam pokaże jak to wygląda przy lekkim wzwodzie
https://imagehost.pl/album/obrzezanie2.Ysz3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

drj

Member
Dla spokoju możesz przykleić „zewnętrzne szwy” no i oczywiście dbanie o higienę ;)
 

Dawid88

Member
Chłopaki pamiętajcie, że skóra, żeby osiągnąć swoją wytrzymałość potrzebuje 4 do 6 tygodni. To, że wygląda ok z zewnątrz to nie wszystko.
 

Podobne tematy

Do góry