• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu całkowitym - problem. Tondel Poznań

Snotty69

New member
Witam, ponad rok temu miałem zabieg obrzezania całkowitego w Poznaniu u Doktora Tondla. Wszystko było by w porządku jednak wciąż występuje obrzęk wzdłuż linii cięcia (zwłaszcza po wysiłku fizycznym czy zmianie pogody), nie wiem czym to zostało spowodowane, czy za ciasne cięcie czy jakieś inne przyczyny, no nie wiem. Dodam tylko, że po zabiegu skóra była BARDZO napięta (przez to też wystąpiła blizna przerostowa u spodu penisa - tak myślę, za duże naprężenie skóry) i zanim się rozciągnęła to minęło na prawdę sporo czasu. Podczas gojenia rany, nie było żadnych problemów. Z lewej strony jest takie zgrubienie widać to na zdjęciu we wzwodzie. Zastanawiam się nad zabiegiem poprawkowym, jednak boję się, że zostanie zbyt mało napletka wewnętrznego co doprowadzi do problemów z odczuciami i wzwodem. Mam pytanie do was, czy ktoś z was miał podobny problem? Czym ten obrzęk może być powodowany? Na koniec tylko powiem, że zamierzam się skontaktować z Doktorem i przedyskutować ten temat. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało, postaram się na nie odpowiedzieć.

 

Snotty69

New member
chłopie co ty chcesz jeszcze przy tym kombinowac? działa? to zostaw w spokoju bo przedobrzysz
Przeszkadza mi tylko wyglad w spoczynku no i moze te lekkie "zgrubienie", ktore jest widoczne z lewej strony w czasie wzwodu. Sama blizna u spodu mi nie przeszkadza ale moze to dlatego, ze jest u spodu i nie razi w oczy
 

latek777

Active member
kolego kolejny zabieg jest zbyteczny, pokombinuj coś z blizną , poczytaj może uda się ją zmniejszyć, ale ani to źle nie wygląda moim zdaniem, a jak sprzęt działa to daj sobie spokój
 

nope

Well-known member
Potwierdzam to co piszą inni. Nie rób nic z tym. W spoczynku po obrzezaniu to różnie fredy wyglądają i roznie sie ten naplet wywija a w wzwodzie wyglada normalnie, wez pod uwage ze blizna czesto delikatnie przerasta i jest to miejsce odstające od reszty. Jakbyś nie zaznaczył na zdjęciu na czerwono kółkiem to nie wiedziałbym o jakie miejsce chodzi ;D
No i jeszcze jedna kwestia po poprawce znowu wytna ci troche wewntrznego napletka plus znowu skóre sie wycina i znowu bedzie ciągło.
Szkoda zachodu. Wygląda bardzo dobrze.
 

telewizor

Member
Nie kombinuj. U kazdego blizny wygladaja inaczej. Za pare miesiecy zobaczysz zmiane na plus. U siebie widzialem zmiany az po ponad 2 latach od zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry