• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Robilibyście poprawkę ?

niezlyja

New member

Ponad 7 miesięcy temu miałem robione częściowe obrzezanie (+ usuniecie wedzidelka) i zastanawiam się czy dobrze to wygląda teraz, blizna cały czas się zmniejsza i wygląda coraz lepiej no ale jednak jest bardzo widoczna. Używałem contractubex potem kelo cote, obecnie dalej jade na contractubexie ale planuje kupic plastry silikonowe. Myslicie ze warto jest czekac az to wszystko wchłonie sie do konca czy nie tracic czasu i isc na poprawkę i zrobic np całkowite obrzezanie ?
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem jest okej. Mozesz wyprobowac plastry. Mi duzo pomogly. Sam ma. Efekt troche podobny do ciebie i przez chwile sie nad poprawka zastanawialem ale odpuscilem temat i dopoki nie stwierdze ze mi to bardzo przeszkadza to nie ide, zreszta w twoim przypadku i moim ( podobne ciecie) kolejne to by juz wycielo reszte napletka wewnętrznego
 

nope

Well-known member
Pan z Rzeszowa czyli pewnie będziesz wiedział
Oczywiscie ze wiem o kogo chodzi : ) jestem tak samo obrzezany przez niego. Zachęcony pozytywnymi opinami z perspektywy czasu uważam że to nie była najlepsza decyzja. Oprócz wygladu cięcia zostało mi kilka tuneli po szwach co strasznie mnie irytują plus po prawej stronie mam ślady po szwach białe jak po tory kolejowe. Narazie olałem temat. Stosowałem plastry silikonow sutricon jakoś 3-4 miesiące. Jestem 6 miesięcy po zabiegu czyli nie dużo krócej niż ty. Jak chcesz to wrzuce ci foty i sobie porównasz do siebie czy te plastry jednak zrobiły robote czy nie. Ja na poprawke chyba się nie zdecyduję, odczekam jeszxze troche czasu i zobaczę jak to będzie wtedy wyglądać.
 

nope

Well-known member
No coz wlasnie takie zycie, na szczescie mam stala partnerke poki co to nie planuje nic zmieniac xd ale teraz jakbym mial robic zabieg to tylko tondel
 

NapletonBonaparte

Active member
Tondel SRONDEL, to jest specjalista bez dwóch zdań, ale inni też dobrze tną. Już nie wspomnę o gościu z forum, któremu kładliśmy do głowy aby robił H&T u Rondla a wrócił przekabacony na L&T. I jeszcze w swoim wątku prosił aby mądrale nie komentowali. Śmiech na sali.

Kolega @niezlyja nie ma tu czego poprawiać. Daj se trochę czasu.
 

nope

Well-known member
No masz dużo racji ale niestety nazwisk lekarzy tutaj dobrych co dobrze i ladnie tną to jakoś bardzo dużo nie znamy. Sam szukałem dużo przed zabiegiem więc no xd
 

MKD

Active member
Co prawda ja mam calkowite a nie czesciowe i jestem prawie 10 miesiecy po zabiegu ale jest tylko przejscie miedzy kolorem skory i tyle. W 7 miesiecu juz to wygladalo naprawde spoko.

ja bym czekal moze jeszcze beda jakies efekty
 
  • Like
Reactions: AGv
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry