• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rezonans magnetyczny w LUX MED

Nattie

New member
Panowie, korzysta lub korzystał ktoś z Was z usług Luxmedu? Interesują mnie w szczególności opinie o warszawskich punktach diagnostycznych, gdyż w jednym z nich chciałbym zrobić rezonans magnetyczny, badanie zasugerował mi lekarz w związku z nawracającymi stanami zapalnymi w obrębie stawu kolanowego. Parę miesięcy wcześniej miałem wykonywany rentgen ale prześwietlenie nic niepokojącego nie wykazało a podobno MR daje bardziej precyzyjny wynik.
Słyszałem, że w Luxmed nie ma kolejek jak w większości innych przychodni stąd decyzja aby zapisać się właśnie tam. Chcialbym jednak wiedzieć nie tylko jak długo realnie się czeka ale i jakie są koszty jeśli zamierzam skorzystać poza NFZ ?
 

allankaminski

New member
Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, ale około roku temu wykonywałem rezonans magnetyczny w placówce na Kasprzaka 17. Wizytę miałem praktycznie od razu (dzień później albo dwa). Tylko że miałem wizytę prywatną i taka przyjemność kosztowała mnie 680 zł. Jednak polecam, ze względu na szybki termin, nowoczesny sprzęt i profesjonalne podejście lekarza wykonującego badanie
 

Podobne tematy

Do góry