• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

RATUNKU!!! NIE MOGE SPAC PRZEZ NOCNE WZWODY!

stulejman21

New member
To jest koszmar. Jestem 2dni po obrzezaniu całkowitym, nie moge zansac bo budze sie po 10-20minutach z okropnym bolem na szwach!

Mam ciagle wzwody, a najbardziej sie wkurzam, ze jak wpisuje w google "problemy ze wzwodem" to wyskakuje 50lekow typu wiagra ;///


Da się cokolwiek zrobic zeby zmniejszyc czestotliwosc wystepowania wzwodow?:(
 

guyno1

New member
Są jakieś leki, ale musisz po recepte iść. Weź sobie coś zimnego przykładaj, przez 1sze noce też tak miałem, szybko zasypiałem i budziłem się też szybko :) 3cia noc i już nie pamiętam że budzić się moża 20 razy w nocy tylko raz jak się chce odpryskać :)
 

tere_fere

New member
jestem juz po drugiej nocy z pelnym obrzezaniem-tez budze sie co dwie godziny z bolem...moj sposob to zsuwam pizame i majtki i przez jakis czas dmucham na niego-o dziwo pomaga :D nie wiem sprobuj moze Ci pomoze.Kazdy kto to przechodzil wie ze trzeba sie przemeczyc pierwsze dni...
 

guyno1

New member
Kompresy żelowe - 13 zł chyba najmniejszy. Wrzucasz do lodówki na cały dzień, godzine/2 przed snem do zamrażarki i przed snem kładziesz na ręczniku obok. Żel powinien całą noc utrzymać zimno, wstajesz z bólem, przykładasz 5 minut lezysz i kimono. No chyba że to jest stójka mówiąca 'Te gościu lać Ci się chce" :)
 

xxArOxx

New member
co prawda ja nie mam aż tak źle ale proponuje kopic sobie opatrunki (11zł za 100 sztuk) wymoczyć je w wodzie i do zamrażarki na noc genialna sprawa ;) albo rumianek i szałwia zamrożone torebki ;) zrób sobie taki opatrunek z zamrożonego opatrunku ;) naprawdę pomaga :)
 

Franekmk

New member
Zrelaksuj się przed snem, nie skupiaj się na swoim wackiem, obejrzyj dobry film lub coś poczytaj, ew. poproś lekarza o jakieś środki... Pozdrawiam
 

guyno1

New member
Środków to lepiej nie brać, jak to może 2 góra 3 noce będzie trwać. Musisz spiąć poślady ;) Zdecydowałeś się na zabieg? Teraz zdecyduj się przetrwać :p
 

Draken

New member
xxArOxx napisał:
co prawda ja nie mam aż tak źle ale proponuje kopic sobie opatrunki (11zł za 100 sztuk) wymoczyć je w wodzie i do zamrażarki na noc genialna sprawa ;) albo rumianek i szałwia zamrożone torebki ;) zrób sobie taki opatrunek z zamrożonego opatrunku ;) naprawdę pomaga :)

Zamrażanie to też ból ;-)
 

rafallus

New member
Mi pielęgniarka dała taki płaski worek z jakimś płynem (coś jak mini-kroplówka). Wrzucałem do zamrażarki i potem miałem bardzo fajny kawałek lodu :p Z tym, że nie używałem tego za dużo. Pierwszej nocy nie spałem w ogóle. Kilka następnych to budzenie się co ok godzinę z piekielnym bólem :p Pierwszą naprawdę przespaną noc miałem może z tydzień po zabiegu (obrzezanie całkowite) Teraz jestem równe 2 tygodnie po zabiegu i śpię jak niemowlę :p bez opatrunków, na golasa ;)

Jedyna rada - przeczekać. Można kombinować, cudować (na łopatki rozłożył mnie koleś, który wymyślił ten jakiś tam 'nocny opatrunek' na wacka, jest gdzieś przyklejony temat o tym), tylko po co? Nie prześpisz kilku nocy to nic Ci się nie stanie, a potem będzie już tylko lepiej.
 

filemon87

New member
Jedyna rada - przeczekać. Można kombinować, cudować (na łopatki rozłożył mnie koleś, który wymyślił ten jakiś tam 'nocny opatrunek' na wacka, jest gdzieś przyklejony temat o tym), tylko po co? Nie prześpisz kilku nocy to nic Ci się nie stanie, a potem będzie już tylko lepiej.

no rzeczywiście w dużej mierze maksymalizuje się ten problem :)przyznaje, że po zabiegu też zachwywyałem się jak baba :)
 

Podobne tematy

Do góry