• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

rana po obrzezaniu

pablo0330

New member
Witam, 23.02.23 miałem zabieg obrzezania całkowitego, który wykonał dr Abramczyk w Lublinie. Wiem, że trzeba było unikać całkowicie aktywności przez conajmniej 4 tygodnie, ale przez mieszkanie z dziewczyną i częste stosunki, miałem od 1 dnia bardzo mocne wzwody. W 3 dniu wzwód rozerwał mi ranę pod wędzidełkiem, ale lekarz powiedział że po prostu będzie się dłużej goić. Wytrzymałem ponad 2 tygodnie, jednak nie mogłem się powstrzymać i w 15, 18 i 19 dniu masturbowałem się, nie jestem z tego dumny i teraz żałuję. Przychodzę z pytaniami:
1. Czy to się wszystko ładnie zagoi?
2. Czy wygląda to dobrze?
3. Czy napletek powinien mi się tak trzymać na żołędzi? Zaznaczam że mam tak od 1 dnia po obrzezaniu
4. Czy trzymać interes zasłonięty czy odciągać napletek i tak nosić jeszcze opatrunki?
https://files.fm/u/6sdcjj2wf zdjęcia
 

nope

Well-known member
1. Tak zagoi sie pod warunkiem ze nie ma zadnych infekcji, efekt estetyczny moze byc gorszy gdy szwy puszczą.
2. Tragedii nie ma ale czego on taki biały jest?
3. Tak powinien. To zależy od tego ile ci skóry zostało po zabiegu.
4. Noś zasłonięty. Opatrunki tyle ile ci lekarz zalecił.
No ogolnie to zjeba**** troche z tymi jazdami na ręcznym ale już nic nie poradzisz. Czekaj cierpliwie.
 

pablo0330

New member
Co on taki biały, jakby miał liszaja twardzinowego? Nie wygląda to dobrze
Nie pocieszyłeś, miałem taki kolor po odsłonięciu przez lekarza żołędzi podczas zabiegu, powiedział mi że kolory wrócą po jakimś czasie, aczkolwiek wygląda to jakby bąble na nim były, nie brałem pod uwagę liszaja twardzinowego, ponieważ myślałem że to jakieś odparzenia ponieważ opatrunek pare razy zsunął mi się na uczelni i nosiłem interes niezabezpieczony
 

pablo0330

New member
1. Tak zagoi sie pod warunkiem ze nie ma zadnych infekcji, efekt estetyczny moze byc gorszy gdy szwy puszczą.
2. Tragedii nie ma ale czego on taki biały jest?
3. Tak powinien. To zależy od tego ile ci skóry zostało po zabiegu.
4. Noś zasłonięty. Opatrunki tyle ile ci lekarz zalecił.
No ogolnie to zjeba**** troche z tymi jazdami na ręcznym ale już nic nie poradzisz. Czekaj cierpliwie.
Dzięki za odpowiedź, białawy kolor może być liszajem, jak to kolega niżej określił
 

toastt

Well-known member
@pablo0330 ja Cię w żadnym razie nie chcę straszyć, ale weź to sobie zbadaj. Trzeba pewnie będzie pobrać niewielki wycinek u dermatologa i zbadać pod mikroskopem. Zrób to dla własnego spokoju. Może to tylko zwykła keratynizacja żołędzi, która wystąpiła po ocieraniu się żołędzi o gacie czy opatrunek. W końcu ja tylko oglądam zdjęcie, a na żywo może to mniej "drastycznie" wygląda.
 

pablo0330

New member
@pablo0330 ja Cię w żadnym razie nie chcę straszyć, ale weź to sobie zbadaj. Trzeba pewnie będzie pobrać niewielki wycinek u dermatologa i zbadać pod mikroskopem. Zrób to dla własnego spokoju. Może to tylko zwykła keratynizacja żołędzi, która wystąpiła po ocieraniu się żołędzi o gacie czy opatrunek. W końcu ja tylko oglądam zdjęcie, a na żywo może to mniej "drastycznie" wygląda.
Prawdopodobnie jest to keratynizacja, podczas wizyty 6 marca, kiedy przyszedłem z rozerwaną raną pod wędzidełkiem, lekarz wspominał o czymś takim , jednak mówił, że w pierwszej kolejności zaleczyć tą ranę pod wędzidełkiem i oglądając nie wspominał nic, że mogę mieć liszaja :) Za tydzień idę na wizytę i się dowiem co i jak. Dzięki za odpowiedzi, wczoraj miałem dużo obaw, jednak dzisiaj już głowa spokojniejsza :)
 

Podobne tematy

Do góry