radzenie sobie ze stresem

rafał11

New member
nie potrafię radzić sobie ze stresem, i wszystko idzie w złym kierunku, jestem ciągle podenerwowany, rozkojarzony, w pracy ciągle stres.. chce wypocząć , chce gdzies wyjechać, w jakieś miejsce ciche, gdzie też będą w stanie mi pomóc, profesjonalistów poszukuje :confused::confused:
 

mercedes

New member
potrzeba Ci specjalisty, tak na prawde stres jest przyczyną wielu schorzeń , nie jesteśmy tego świadomi..
musisz zaczĄC ROBIĆ coś w tym kierunku, idz do specialisty, poszukaj.. musisz miec wspracie bliskich.
ii to prawda musisz sie tez na chwilke od zycia codziennego wyrwać!
jedz moze do Bacówka Radawa SPA oni mają w hotelu Farme Zdrowia, m.in. profilaktyczne leczenie stresu .. Oni Ci pomogą w dodatku odpoczniesz..
 

zdrowypan

New member
Jest wiele sposobów radzenia sobie ze stresem, ale nie każdy działa. Musisz spróbować co będzie najlepsze dla Ciebie. Wyjazd jest idealny, zwłaszcza do obcego państwa, innej kultury itp. jeśli masz na niego czas, ale powrót do rzeczywistości po takim urlopie możne być równie "bolesny". Może spróbuj jakiegoś wysiłku typu siłownia, bieganie też dobrze wpływa na stres. Mam kolegę, który chwali sobie jogę, mimo że na początku nie mógł się do niej przekonać, bo sądził, ze to mało męskie ćwiczenia, ale okazało się, że wcale tak nie jest. Co ciekawe uczęszcza dalej na zajęcia i bardzo sobie je chwali. A może faktycznie pomyśl o wizycie u specjalisty.
 

veronea0987

New member
Nie zazdroszczę sytuacji. Wielokrotnie znajdujemy się w takich ciężkich chwilach życiowych... Poszukaj pomocy, psychologa, może jakiejś odskoczni w postaci sportu czy innego hobby.. Trzymam kciuki!
 
Do góry
TOPlist