pytanie

kubzone

New member
mam 17 lat.. od Dluzszego czasu(kilku lat) na moim penisie sa biale maluteńkie kropki, nie przeszkadzaja mi .. nie pieką ani nic .. chodzi mi o estetyke, czy mozna je jakos usunac ?..mascią ?..
a drugie pytanie, to .. kiedys mialem problemy z penisem (coś w stylu stulejki),kiedys bylem u lekarzeze 2 razy naciagnal mi skorke i tle, ale to bylo jak mialem ze 5-6 lat.. ale dziwne jest to ze ok. 4 lata temu skorka sama zaczela mi schodzic z penisa i jest teraz okej :).. tylko od czasu do czasu jak dotchne zoledzia to mnie boli, ale tylko przy dotykaniu, bo przy onanizowaniu jest wszystko okej.. nic mnie nie boli .. jest jakas na te moje pytania rada ?
 

Alex

New member
Odnośnie pierwszego pytania mogą to być prosaki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prosaki
Jeżeli chodzi o drugiego pytanie to zapewne masz nadwrażliwość żołądzia. Nie jest to nic groźnego, jeżeli chcesz z tym walczyć to częściej musisz wystawiać żołądź na czynniki zewnętrzne np., ocieranie się o bieliznę itp.
Częściej ściągaj napletek a z czasem Twój przyjaciel zahartuje się.
 

hesome

New member
"Charakterystyczne są dla okresu noworodkowego i samoistnie ustępują w miarę dojrzewania gruczołów łojowych (2-4 tygodnie), ale mogą pojawić się w każdym wieku. Lokalizują się przede wszystkim na czole (w szczególności na łukach brwiowych), policzkach, nosie, na prąciu (głównie w wieku młodzieńczym)."
Nie zrobisz nimi więc nic. Pozostaej Ci tylko czekać.

ps. pierwszy link z google pod hasłem prosaki:

http://www.intermen.pl/new/wszystko-o-s ... ko-prosaki

Szukanie nie boli.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist