Pytanie

BuFFer

New member
Witam . Miałem robiony zabieg obrzezania 20.10 tego roku . 10 grudnia byłem u doktora na zabieg korekcyjny bo nie zauważył ,że poszła szew i był lekki fałd skórny który nie ciekawie wyglądał. Były założone 2-3 szwy i wczoraj były one zdjęte. Teraz mam pytanie do Was "ekspertów" . Czy mój przyjaciel wygląda dobrze po tym zabiegu ??

1 imgur: the simple image sharer - widać te jakby "gulajki" po szwach po czasie doktor powiedział ,że zbieleją i zrównają się ze skórą

2 imgur: the simple image sharer - tak wygląda penis po naciągnieciu skóry i to po około miesiącu lub dwóch ma się zrównać ze skórą

3 imgur: the simple image sharer - na zaznaczonym fragmencie była wykonywana korekcja ,był odcięty i podszyty fałd skóry i na nowo założone szwy. Zastanawiam się czy nie iść znowu ,żeby doktor wykonał po całości tak jak na zaznaczonym fragmencie czy czekać aż to z 1 i 2 linku się wyrówna ? Co o tym sądzicie ?
 

Klaus1

New member
Hmmm no jest nierownosc, ale to raczej zabieg kosmetyczny niz jakis problem. Ciezko nam powiedziec, raczej rzadki przypadek masz. Tak czy siak nie przejmowalbym sie zbytnio :)
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist