• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o zabieg

Randy

New member
Witam. Mam pytanko, robil sobie moze rodzaj obrzezania low and tight w warszawie u doktora Cezarego Torza? Zadowoleni? Mam zamiar wlasnie wykonac low&tight plus usuniecie wedzidelka. Czytalem tutaj na forum ze nieraz szli do lekarza mowili mu ze chca jakis konkretny rodzaj a on im odpowiadal ze obrzezanie to obrzezanie i zadnych 4 rodzajow nie ma. Mam nadzieje ze pan Torz bedzie wiedzial o co mi chodzi. Tak wiec czekam na wasze opinie.
 

Randy

New member
W sumie teraz jak patrze na opinie na stronie znanylekarz to nie wiem czy nie lepszym wyborem byla by pani Marianna bondarenko. Jakies opinie o tej pani, mial ktos u niej low&tight albo w ogole obrzezanie?
 
W sumie teraz jak patrze na opinie na stronie znanylekarz to nie wiem czy nie lepszym wyborem byla by pani Marianna bondarenko. Jakies opinie o tej pani, mial ktos u niej low&tight albo w ogole obrzezanie?

ja polecam dr przemyslawa zugaja przyjmuje prywatnie w NORDMEDICA W Piasecznie pod WARSZAWA zabieg prywatny stulejka 1 wizyta obejrzal co i jak a potem zabieg obrzezanie calkowicie 0 bolu milo przyjemnie zartowal jestem juz prawie rok po tym i niezaluje kazdemu polecam tego lekarza nie ma co czekac bo naprawde warto
 

Podobne tematy

Do góry