• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

pytanie o zabieg (Tarnowskie Góry)

Piotrek20Tg

New member
Witam mam prawdopodobnie wrodzona stulejke i chciałbym sie dowiedziec gdzie w Tarnowskich Górach lub okolicach można wykonac zabieg prywatnie lub z dofinansowaniem NFZ o ile takowe jest? Moze ktos zna jakis prywaty gabitet? Prosze o pomoc i porade
 

Piotrek20Tg

New member
Znalazłem prywatny gabinet na ul.Górniczej 9a dr Wojtas zapisałem sie na poniedziałek na wizyte o o tym sadzicie zna ktos tego lekarza?
 

Piotrek20Tg

New member
Wczoraj wróciłem do domu po zabiegu zabiegu nie czułem byłem znieczulony od pasa w dół czuje sie dobrze i ciesze sie ze wrescie sie zdecydowałem na zabieg mój wacus jest spuchniety ale nic nie boli polecam szpital i doktora któremu bardzo dziekuje

Szpital Miejski Nr1 Gliwiece ul.Kosciuszki 29 operował mnie doktor Wojtas
u którego pierw byłem prywatnie na wizycie w gabinecie w Tarnowskich Górach ul.Górnicza 9a :D
 

Nanuk

New member
No i bardzo dobrze zrobil, zamiast zasmiecac forum takim samym tematem znalazl stary w ktorym mogl zapytac o to samo.
 

Loft

New member
Nanuk napisał:
No i bardzo dobrze zrobil, zamiast zasmiecac forum takim samym tematem znalazl stary w ktorym mogl zapytac o to samo.
Ta, miałby rację gdyby nie to, że pytał o coś autora...
Mar11 napisał:
Cześć mam pytanie ile płaciłeś za zabieg i czy wszystko poszło dobrze ? :)
A jeśli rzuciłeś okiem na daty to wiesz jak dawno zakładany watek był. Innymi słowy autor tematu zniknął już i odgrzebywanie starych tematów ludzi których już tu nie ma jest bez sensu. Proste?
 

Mar11

New member
Jestem pierwszy raz na tym forum więc troche zrozumienia , postanowiłem napisać w tym temacie gdyż chciałem uzyskać informacje o które zapytałem i nie koniecznie od autora tego tematu a od innych osób które może skorzystały z usług tego lekarza. Zakładanie nowego tematu spowodowałoby ze ludzie wklejali by linki do starych tematów co byłoby bez celu. Więc słucham cóż powinienem uczynić w obecnej sytuacji ?
 

Podobne tematy

Do góry