• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o stosunek

jordan666

New member
Witam, może trochę głupie pytanie, ale zadam. Niedawno miałem wykonane obrzezanie częściowe, wcześniej masturbowałem się dość często, i teraz moje pytanie, czy członek nie będzie miał problemów z 'dojściem' po zmianie otoczenia na kobiece. Trochę się boję, żeby nie było przypału, że członek się przystosował do masturbacji i teraz nie będzie chciał tryskać podczas stosunku. Czy radzicie całkowitą rezygnację z masturbacji, żeby mógł się 'odzwyczaić', czy może jednak nic nie powinno być. I jeszcze jedno pytanie, czy po tym obrzezaniu żołądź nie stanie sie na tyle niewrażliwy, by nie móc czerpać przyjemność z seksu oralnego. Prosze o odpowiedzi :D
 

marcin9402

New member
jedyny problem na jaki możesz trafić to psychika. jeśli to przezwyciężysz to powinno być dobrze. nie myśl o swoim członku podczas stosunku. co do dojścia to może zdarzyć się tak, że dojdziesz za wcześnie. ale Twoja kobieta na pewno to zrozumie. oczywiście kolejny stosunek będzie coraz dłuższy chodzi o to by odkryta żołądź zapoznała się z wnętrzem kobiecej brzoskwinki ;)
 

jordan666

New member
to mnie trochę uspokoiliście, ale i tak dla własnej 'czystości' ograniczę to cholerstwo, bo już w pewnym wieku nie wypada :D
Dziś tylko zrobiłem 'test' (tydzień po zabiegu), to doszedłem bez większych kłopotów :p
 

marcin9402

New member
u mnie pierwszy stosunek po zabiegu nie był idealny. ale udany również spokojnie doszedłem gorzej było z twardością członka- nie był taki w czasie erekcji jak przed zabiegiem. ale trening czyni mistrza ;)
 

jordan666

New member
to mówicie, że z lodami nie powinno być problemu, bo czytałem jakieś opinie, że jest ciężej o to :D
@down- no i po co spamujesz, poważnie się pytam
 

Podobne tematy

Do góry