• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o sex po zabiegu stulejki całkowitej

bartmikus

New member
Witam,

Dokładnie 22 dni temu miałem zabieg usunięcia stulejki całkowitej. Moje pytanie jest następujące: Ile czasu po zabiegu można uprawiać sex lub masturbować się?

Pozdrawiam
 

Kuba_wawa

New member
Masturbować się (ostrożnie) można powiedzmy po 2 tygodniach, ale co do seksu, to tak jak wspomniałem w innym temacie, ja po 3 latach nie mogę (seks oralny) ze względu na strasznie nadwrażliwą żołądź. Aż udaje się z tym do lekarza, bo to dziwne trochę.
 

Mateoosh

New member
To chyba zależy od tego jak się goi. Ja jednak osobiście uważam, że lepiej się trochę wysilić i postarać się wytrzymać nieco dłużej (mi lekarz mówił, że około miesiąc). Zresztą myślę, że sam będziesz widział czy już jest ok i nikt Ci tu nie udzieli takiej rady, że np równo 3 tygodnie po zabiegu jazdaaaaaa, każdy ma trochę inaczej.
Powodzenia życzę
 

stulejkowy

New member
Myslę, że miesiąc abstynencji to całkiem rozsądne rozwiązanie.

Szczególnie jeśli masz stałą, wyrozumiałą partnerkę przy której nie będziesz się wstydził wycofać jeśli będzie Cie bolało.
 

kristofer87z

New member
Ja myślę, że jeżeli masz już wszystko zagojone, to zawsze możesz sprawdzić ręką "czy wszystko działa".
I jak nie boli itd, to do łóżka z laską i już ;-)
 

nowy844

New member
ja również pytałem lekarza o to ile czasu trzeba czekac.....odpowiedz godna prawdziwgo faceta...panie 2-3 tyg i jazda testowa obowiazkowa :)
 

Podobne tematy

Do góry