Pytanie o napletek 14 lat

Colt1911

New member
Witam

Jakoś w marzec-kwiecień zauważyłem niepoprawność z moim penisem, napletek był sklejony z żołędziem na prawie całej linii, postanowiłem go odkleić i udało się to bez żadnych ran ani uszkodzeń.
Nigdy nie miałem pełnoprawnego wzwodu, zawsze, nawet jak było podniecenie, po 2 minutach opadał i tak jakby żołądź się chował do ciała, nie masturbuję się, kiedy chciałem spróbować, nawet bez podniecenia doszedłem w 30 sekund, penis się tam z dwa razy ruszył, ale był miękki i nie było żadnych doznań a sperma wyciekała, tak jakby się wylewała, a napletek nie był w ogóle cofnięty.
I teraz przejdę do sedna, po co tu piszę.
Jak jest w spoczynku, bez problemu mogę ściągnąć napletek, wędzidełko może być trochę krótkie bo ciągnie lekko żołądź w dół.
Natomiast jak jest w pseudo wzwodzie, napletek się ciutkę cofnie ale nigdy tak aby sam zszedł, muszę mu ręką pomóc, jak mu pomogę to wraca tak że zakrywa 70% żołędzia, wydaje mi się że pierścień jest za wąski i on wraca, mimo iż nie powoduje ucisku ani nic.
Co do tego pseudo wzwodu, moszna nawet się nie kurczy, a chyba powinna?
Zdjęcia dam w poniedziałek/wtorek
Proszę o pomoc, to ważne :/

Pozdrawiam
 

max90

New member
Tak..jak możesz to daj fotki..to zobaczymy co jest i zaraz coś poradzimy..Ale z tego co piszesz to może być wędzidełko...z rodzicami nie dasz rady porozmawiać...?
 

Colt1911

New member
Mama wie, niedługo idziemy do znajomego urologa, ale chciałem się coś od was dowiedzieć, żeby wiedzieć z czym zagadać ;)
Zdjęcia dam jutro albo pojutrze, nie będzie pełnego wzwodu to mówię, będzie tylko ten, jak ja to nazywam, pseudo wzwód.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist