• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie dot. zabiegu w Arsmedica w ktakowie u dr. J.Drabiny

scorpion

New member
Witam, mam zamiar na dniach iść na wizytę do dr. Jacka Drabiny w Ars-Medica w Krakowie, i mam takie pytanie do tych co też tam reperowali sprzęt, jak wygląda wizyta i zabieg ile uczestniczy tam osób czy tylko lekarz czy cały sztab ludzi? Czy jakieś rady jak się przygotować typu golenie,badania itp.? jeszcze mam takie pytanie czy jest możliwość dostać u nich zwolnienie lekarskie czy tylko jakieś zaświadczenie z którym będę musiał się udać do lekarza rodzinnego i na jego podstawie dopiero on będzie mi mógł takowe wystawić? z góry dziękuję za odpowiedzi :) Jeśli ktoś wie jak wyglądają w innych prywatnych klinikach zabiegi. to też bardzo chętnie usłyszę.
 

Kondzio1906

New member
Ja mialem robiony zabieg dokładnie 21 dni temu w Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie u lekarza Leszka Byrskiego.. zabieg plastyki napletka 700 zł... no nie powiem bo bolesny ale nie wiem czy to tylko u mnie tak było bo lekarz mnie zapewniał ze nic nie będzie bolało że nikt u niego nie narzekał ból.. sam zabieg wykonywany był w tym samym pomieszczeniu gdzie przyjmował pacjentów wiec nikogo oprocz mnie i lekarza nie było :)
 

Podobne tematy

Do góry