• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie do osob ktore sa dluzszy czas po zabiegu

jarowit

New member
Witam ,

Oczywiscie rozwazam zabieg przedluzenia wedzidelka [chociaz mam taki przypadek umiarkowany]


Mam takie zapytanie do osob, ktore sa dluzszy czas po zabiegu [od kilku miesiecy wzwyz]. Czy od zabiegu zmienilo sie u was cos w oddawaniu moczu [np. pojawil sie gorszy strumien,bardziej pryska na boki, albo strumien zbacza na jedna strone itp], czy zmienil sie wyglad ujcia cewki moczowej?

Wiem ze pytania brzmia glupio, ale sa jak najbadziej powazne. Pytam bo gdzies znalazlem teorie ze koncowka cewki moczowej jest zaopatrywana czesciowo przez naczynia biegnace w wedzidelku, ktore jak wiadomo w czasie zabiegu sa podwiazywane....a takie objawy jak wymienilem wyzej moglyby wskazywac ze faktycznie cos w tej cewce sie zmienilo na gorsze.

Prosze o odpowiedzi.

Pozdrawiam
 

bartez_85

New member
u mnie akurat ujście cewki moczowej jest bardziej ciasne no i wygląda na bardziej wydłużone, a jestem już 25 dni po zabiegu, w dodatku od cewki moczowej w dół widzę jakby przedłużenie - taki pasek oraz dodatkowo uwypuklenie nabłonka, które to powstało po przeszyciu żołędzi szwem. Będę miał we wrześniu wycinane to uwypuklenie, które to pojawiło się w miejscu gdzie była jakaś żyłka i doktor w czasie szycia to jakoś przeciął, bo sporo krwi wydostało się wtedy - z tego co mówił.
https://rapidshare.com/files/4143705993/DSC06936.JPG
 

bartez_85

New member
u mnie akurat ujście cewki moczowej jest bardziej ciasne no i wygląda na bardziej wydłużone, a jestem już 25 dni po zabiegu, w dodatku od cewki moczowej w dół widzę jakby przedłużenie - taki pasek oraz dodatkowo uwypuklenie nabłonka, które to powstało po przeszyciu żołędzi szwem. Będę miał we wrześniu wycinane to uwypuklenie, które to pojawiło się w miejscu gdzie była jakaś żyłka i doktor w czasie szycia to jakoś przeciął, bo sporo krwi wydostało się wtedy - z tego co mówił.
https://rapidshare.com/files/4143705993/DSC06936.JPG
 

jarowit

New member
hmm byc moze ci sie tylko tak wydaje, wiesz zaczales zwracac na ta okolice wieksza uwage, troche autosugestii i... :)

Pozdrawiam
 

bartez_85

New member
co do tego przedłużenia, to tego nigdy nie miałem, bo często oglądałem żołądź, więc jestem przekonany, że to powstało po zabiegu...
 

jarowit

New member
a moze to po prostu pozostalosc po wedzidelku, a wczesniej tego nie widziales bo ta czesc zoledzia byla przykryta wedzidelkiem?

Pozdrawiam
 

abc699

New member
u mnie nie zauwazylem takich zmian,
ale mam pytanie inne ale tez zwiazane z przedluzeniem wedzidelka

po zabiegu podczas wzwodu zostaje mi jeszcze faldka napletka , opk 1,5/2 cm ponizej zoledzia,

czy to nie jest przyczyna szybszego dochodzenia?
jak podczas stosunku napletek zachodzi troche na zoladz
 

Podobne tematy

Do góry