• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krystiankendroj

Active member
Chciałbym by wypowiedziały się tu osoby z jakimś dłuższym stażem po obrzezaniu tak parę miesięcy, rok , dwa lata itd , bo wszędzie się urywają tematy po zabiegu i finito , niczego więcej człowiek się nie dowie
Pytanie odnośnie waszych odczuć po obrzezaniu , jak z masturbacja , z seksem, co się poprawiło co pogorszyło i jak to u was wygląda, może jakieś zdjęcia żebym miał porównanie
Chciałbym się ogólnie doinformować, może komuś też ten temat kiedyś pomoże bo widzę i przeglądam forum , mało informacji , albo stare tematy beż zdjęć albo urwane wątki bo autor zniknął, załatwił sprawę i już nie odpisał
Jeżeli ktoś może się wypowiedzieć to będę wdzięczny, napewno rozwieje to moje wątpliwości jak i pomoże psychicznie bo nie powiem jestem w tej chwili w lekkim rozkroku i już sam nie wiem co o tym myśleć
Dodam że jestem po zabiegu już z pół roku
A że sprzętu korzystałem jak narazie tylko ręcznie, z początku było to coś nowego , później słabiej co mnie lekko przytlamsilo a teraz mogę dojść w parę minut , albo dłużej, kobietę mam ale jeszcze nie próbowaliśmy , też że względu na moje obawy
Prosiłbym was o takie krótkie relacje i przemyślenia po dłuższym czasie
Napewno pomożecie mi jak i wielu innym którzy się tutaj nie wypowiadają a jedynie czytają
Pozdrawiam
 

nope

Well-known member
Powiem ci krótko. Oczysc umysl bo wszystko z toba dobrze i korzystaj z zycia. Ciecie low to nie koniec swiata i widzialem przypadki na tym forum ze nie pomagalo wydluzyc stosunku, choc jestem zdania ze lepiej miec high niz low to nie znaczy ze juz amen nic nie bedziesz czul. Jak normalnie dochodzisz podczas masturbacji to wez wyluzuj i korzystaj z zycia. Wszystko dobrze jest.
 

Krystiankendroj

Active member
T
Powiem ci krótko. Oczysc umysl bo wszystko z toba dobrze i korzystaj z zycia. Ciecie low to nie koniec swiata i widzialem przypadki na tym forum ze nie pomagalo wydluzyc stosunku, choc jestem zdania ze lepiej miec high niz low to nie znaczy ze juz amen nic nie bedziesz czul. Jak normalnie dochodzisz podczas masturbacji to wez wyluzuj i korzystaj z zycia. Wszystko dobrze jest.
Tak czy siak chciałbym poznać opinię ludzi po takim obrzezaniu
 

nope

Well-known member
No to popatrz na użytkownika 80051 ma low tight a mowi ze jego doznania sie nic nie zmienily i jeszcze czasem chlapie za wczesnie 😅 ja mam high & tight i mam takie same odczucia.
 

Krystiankendroj

Active member
Patrzyłem, jak i wiele innych , starszych tematów i nowszych , ale nie widzę nigdzie takiego głównego tematu który by pozwolił na większą ilość relacji wypowiedzi w jednym miejscu ,
Najgorsze jest to jak ktoś jest podatny na źle myślenie i przeczyta sobie np historie tego patryka czy jak on miał, sprawa oczywiście nie rozwiązana i tak jak wiele innych, jak ktoś świeżo po się natnie na coś takiego to może sobie psyche struc trochę
Znasz może jeszcze jakieś historie relacje ludzi tu na forum ? Tak żeby poczytać
 

nope

Well-known member
Ogolnie jak zrobisz normalne low czyli takie co zostawia troche tego wewnętrznego a nie ciecie w rowku zazolednym to powinno byc git. Chyba nie kojarze. Chyba emjot tez ma ciecie low i zadowolony. Trzeba wertować. Ile ludzi tyle opini. zane77 tez mi sie kojarzy ze ma low i ma swoj temat.
 

Krystiankendroj

Active member
Ogolnie jak zrobisz normalne low czyli takie co zostawia troche tego wewnętrznego a nie ciecie w rowku zazolednym to powinno byc git. Chyba nie kojarze. Chyba emjot tez ma ciecie low i zadowolony. Trzeba wertować. Ile ludzi tyle opini. zane77 tez mi sie kojarzy ze ma low i ma swoj temat.
Szkoda ze nikt taki nie wraca jakoś tak by pomogło nowym ludziom , no szkoda
 

Podobne tematy

Do góry