• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie do dawno obrzezanych - blizny

Zbigniew85

New member
Witam,
po jakim czasie (jeśli w ogóle) blizny stały się miękkie i elastyczne? Ja jestem 3 miesiące po obrzezaniu całkowitym, wszystko funkcjonuje prawidłowo, tylko te blizny powodują, że penis wygląda mało estetycznie w stanie spoczynku. Są one co prawda mało widoczne (tutaj słowa uznania dla chirurga), jednak dość sztywne...
Jak to jest u Was z tymi bliznami?
 

mlody17

New member
ja tez jestem ok 3 msc po calkowitym,i tak jak piszesz blizny sa dosc sztywne,takie w dotyku twardawe,hmm no nie wiem stosowałem jakis czas masc na blizny ale od tego blizna jeszcze bardziej stwardniala :?
 

Novalis

New member
Witam! Ja jestem 3... lata po całkowitym, więc mogę co nieco powiedzieć. Wiadomo, że im później zrobi się zabieg tym gorzej (teraz mam 27 lat). U mnie blizny są widoczne, ale nie są raczej sztywne. Wyglądem penisa w ogóle przestałem się "podniecać". Nie o to chodzi. Ten "problem" przeważnie tkwi w głowie, choć bywa też inaczej. Niestety, ja tak miałem. Zabieg miałem w marcu a w lipcu poszedłem na kolejny celem wycięcia powstałego bliznowca. Potem stosowałem Veraderm i bliznowiec nie powrócił. Od tego czasu jestem spokojnym psychicznie, szczęśliwym posiadaczem zdrowego i w pełni sprawnego penisa! ;) Jeśli macie jakieś obawy co do blizn, to lepiej samemu nie eksperymentować i pójść do dermatologa. Ja zainwestowałem i poszedłem prywatnie (w NFZ musiałbym czeeeeeeeeekaaaaaaaać), ale za to pani (sic!) doktor okazała się profesjonalistką w swoim fachu! ;) Pozdrawiam! :)
 

Agrafix

New member
Sa jakies masci na blizny. Sam chwile stosowalem ale zapomnialem nazwy, dosc popularna na tym forum. Smarowanie ma na celu chyba uelastycznienie blizny, ze sie rozciagnie i jakby zaniknie. Ja jestem po dwoch zabiegach, jeden fatalny i poprawka. Gdzie byla skora i mozliwosci to jest miekka i fajna, a na gorze jest troche twardej blizny. Nie zwracam na to uwagi. Sprzet jest prawie normalny i juz.
 

Podobne tematy

Do góry