• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie dla osób obrzezanych lub mających pojęcie

Michal12345

New member
Mam takie pytanie, na wakacje mam mieć zabieg, na początku chciałem obrzezanie ale po paru wpisach zaczynam brać pod uwage operacje plastyczną, która wydłuży mi wędzidełko.
Czy po obrzezaniu, kiedy już zejdą szwy, czy możemy w majtkach zawinąć penisa do samego czubka żeby tylko skórę było widać? Chodzi mi o to, że jest to niesamowicie przeszkadzające kiedy byśmy czuli z każdym ruchem naszego napletka, czy to jest tak, że tylko tak wygląda jak są szwy a jak spadają to normalnie podczas funkcjonowania można go owinąć skórą do samego czubka i czuć tylko skóre tak jak mam teraz.
 

Ronon4949

New member
11 miesięcy po obrzezaniu całkowitym i funkcjonuje jak kiedyś, bez zmian, tyle że wygląda inaczej, no i wiadomo w odczuciu, po czasie słabnie minimalnie, ale orgazmy potrafią być silniejsze, ale to też od kobiety zależy więc ciężko wsumie stwierdzić
 

tacom

New member
jestem rok po zabiegu, generalnie polecam całkowite obrzezanie jak masz jakieś tam problemy. Nie mam żadnych problemów z nadwrażliwością, przez pierwsze 2 tygodnie po zagojeniu (wstępnym) były problemy z nadwrażliwością, ale szybko minęło, orgazmy jak najbardziej ok.
 
7 Miesiecy po obrzezaniu czesciowym. dalej zakrywa mi cala zoladz i nie mam badz co badz zadnych problemow.

Minimalna zmiana w wygladzie i odczuciach - chyba na lepsze. Wybierz dobrego i doswiadczonego lekarza.

Wszystko zalezy jakie masz stadium zaawansowania stulejki - generalnie nie poleca sie wydluzenia wedzidelka (moze byc gorzej a po co masz cierpiec dwa razy? Chyba ze masz bardzo delikatne stadium choroby)

Jakies pytania to pytaj.
 

marcelek

New member
Panowie a jak to jest z tą wrażliwością, no wiadomo znika po jakims czasie ale np jak pojde się umyć czy po stosunku jak jest wilgotny penis to wtedy on jest wrazliwy ze wszystko mu przeszkadza czy jest jak przed zabiegiem? I co bardziej polecacie całkowite czy częściowe? Jak całkowite to jaką metodą wykonane?
 

emjot

Active member
Ja jestem po obrzezaniu całkowitym stylem low&tight. Od zabiegu minęło 1,5 roku i mimo ostrzeżeń, że stracę czucie, nie będę odczuwał przyjemności, itd., mogę śmiało stwierdzić, że nie taki wilk straszny... Oczywiście Doznania w trakcie są mniejsze, za to orgazm jest dużo mocniejszy. Nadwrażliwość znika szybko, obecnie nie mam z tym żadnego problemu, mogę wycierać główkę nawet ręcznikiem.
 

amenek5

Active member
Juz pare lat po obrzezaniu całkowitym , i brak jakiegokolwiek draznienia czy cos , pierwsze 2 tygodnie bylo nie mile , ale teraz , to samo co było z napletkiem , wszystko jest okej i doznania nadal sa miłe i przyjemne , polecam obrzezanie całkowite, duzo lepiej sie dba o higiene.
 

marcelek

New member
amenek5 A jakim stylem ? Jutro mam zabieg i kompletnie nie wiem A decyzję mam podjąć sam. Ciągle myślę nad low&tight lub low&loose i sam nie wiem. Boję się że z czasem penis nie będzie czuły, A nie chciał bym iść drugi raz na zabieg
 

mariusz2017

New member
Do janusz1992 - chłopie, zastanawiam się po co się tutaj na forum zarejestrowałeś, wszystkie twoje komentarze to tylko jakieś głupie żarty nieopierzonego gówniarza. Nic nie wnoszą do dyskusji a obrażają innych. Nie masz nic mądrego do napisania więc NIE PISZ! Przeżyjemy bez twoich idiotycznych wypocin.
 

Podobne tematy

Do góry