Pytanie co do załupka pilne!

crystal

New member
Jestem 3 doby po zabiegu częściowego obrzezania.W rowku zażołędnim powstala dość duża oponka lub inaczej pierścień.Moje pytanie to jak sprawdzić czy nie mam załupka.Nie wiem jak to zrobic,bo glownym objawem zalupka jest niemożność sprowadzenia napletka spowrotem przed żołądź ,a ja tego nie moge sprawdzic czy mi napletek wraca bo jakalkolwiek manipulacja penisem powoduje bol od zabigu.. Czy istnieja jakies objawy zalupka,ktore ZAWSZE sie pojawiaja?
 

bezczel

New member
Zapewne wszystko jest OK. Załupek powoduje odcięcie dopływu krwi do żołędzi ale nie sądzę że to jest to w Twoim przypadku. Domyślam się że masz opuchliznę i to Cię martwi. Spróbuj nałożyć na siłę pozostałość napletka na żołądź, to zredukuje w szybkim czasie oponkę. To niestety jest trochę bolesne ale warto.
 

Loft

New member
crystal napisał:
Jestem 3 doby po zabiegu częściowego obrzezania.czy nie mam załupka?
Po trzech dobach różne rzeczy mogą się dziać z penem - patrz historia Agrafixa. Z resztą załupek to schorzenie przyciasnego napletka sprowadzonego siłą do rowka za żołędziowego. Przecież po częściowym obrzezaniu prawdopodobnie właśnie tam będzie naturalnie "spoczywały" resztki napletka. Także uszy do góry, chyba, że oponka jak u Agrafixa przypomina oponę traktora...
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Pytanie Męskie sprawy 1
M Pytanie.lekarz urolog Lekarze 1
M Pytanie Po zabiegu obrzezania 1
N Obrzezanie - Wrocław/Poznań, pytanie Stulejka 3
G Ważne pytanie ? Po zabiegu obrzezania 15
Podobne tematy





Do góry