• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

pytania co do stulejki. ?

bart4002

New member
Czesć
Mam 13 lat i przeczytałem artykuł I mam co do niego pytania. ?
meskiezdrowie.pl/stulejka-od-a-do-z-74.html

Więc tak mam stulejke częściową i mam kilka pytań co do tego artykułu i ogólem.
1 Czy jak mam stulejke niepełną i krótkie wędzidełki to czy można zrobić dwa zabiegi naraz . ?
2 Czy w moim wieku jest znieczulenie do miejscowe czyli do penisa czy ogólne ?
3 Co to jest zielony płaszczyk w artykule tak było napisane p.9 ?
4 Trzeba zgolić na zero czy krótko penisa ?
5 Czy dają lek żeby np nie stanął przypadkiem ?
6 Jak będe chodził do szkoły w artykule było napisane myć penisa po toalecie to jak to by miało wyglądać ?
7 Jest zwolnienie ze szkoły ?
8 po zabiegu nie będe mógł ćwiczyć na w-f i basenie ?
9 ile nosi się opatrunek ?
 

Tomasz9980

New member
Witam
1.Tak
2.Raczej miejscowe jednak zależy to od lekarza(Miejscowe nie boli)
3.Jest to taki materiał z dziurą na penisa którym cię przykrywają.
4.Wystarczy przygolić(Na szczęście włosy na penisie nie rosną)
5.Nie ma takiego leku (To normalne że w nocy będze stawał ,na początku moźe trochę boleć ale później już nie .
6.Postępować zgodnie z zaleceniami lekarza wykonującego zabieg .
7.Nie powinno być problemu ze zwolnieniem chcociaż z kilku pierwszych dni .
8.No nie będziesz mógł przez pewien czas.
9.Zależy jak duża wrażliwość będzie ,jak rana się goi itp. itd.
Pozdrawiam
 

asdfghjkl

New member
Z perspektywy czasu stwierdzam: zajmij się tym jak najszybciej. Nie wiadomo czy na pewno masz stulejkę ale jak tylko masz jakieś wątpliwości albo pytania najlepiej porozmawiaj z rodzicami / jak się wstydzisz to możesz jakoś sam pójść do lekarza. Uwierz że lepiej szybciej niż później. Ja zdiagnozowałem problem jak miałem 16 lat i ponad 5 lat zajęło mi podjęcie jakichkolwiek kroków. Ile mnie rzeczy ominęło... :D teraz żałuję że nie poszedłem od razu.
Ale fakt faktem... zabieg zrób sobie pod koniec roku szkolnego - we wrześniu na pewno będziesz ćwiczyć na WF :)
Co do pozostałych pytań to przykładowo mycie - mój lekarz w ogóle kazał mi w ogóle nie myć przez 2 tygodnie członka, fakt było to niezbyt miłe ale używany był spray odkażający.
Opatrunek to kwestia człowieka. Ja musiałem być po 13h na nogach codziennie od 2 dnia po zabiegu więc nosiłem przez 3 tygodnie (2 tygodnie dość gruby potem z dnia na dzień coraz cieńszy).
Resztę kolega Tomasz9980 pisał wystarczająco.
 

Podobne tematy

Do góry