• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pulsywny ból w prawym jądrze

Boost

New member
Witam otóż od kilku dni po masturbacji mam bóle w prawym jądrze
Głównie gdy stoję ból zanika podczas siedzenia czy leżenia w niektórych pozycjach otóż podobny ból miałem już wcześniej lecz od urologa się nic nie pomógł
(Ból zanikł po kilku dniach)


Powinienem się tym bardziej zamartwiać i iść jednak do urologa ?
 
Tak, powinieneś iść do innego urologa. Kiedyś też pobolewają mnie jądro ale w inny sposób, miałem taki „ciągnący” ból. Poszedłem do jednego, zrobił tylko usg jąder i powiedział, że wszystko jest Ok a poza tym w moim wieku to rak się nie zdarza. Po kilku tygodniach poszedłem do drugiego, powiem szczerze, że polecanego na tym forum :). I to już była inna bajka, nie dość że zbadał wszystko, łącznie z prostatą, napletkiem itd. To jeszcze wykrył, że mam ten ból od przepukliny pachwinowej. Dlatego polecam iść do drugiego lekarza.
 

toastt

Well-known member
Idź do innego urologa, może znajdzie przyczynę. Na pewno zdrowe jądro nie boli, aczkolwiek ból może pochodzić z zupełnie innego miejsca. U mnie na przykład ból jąder występuje od spiętych mięśni dna miednicy i od nich promieniuje na jądro.
 

nope

Well-known member
Z takimi rzeczami cza isc do lekarza. Nie da sie ocenic na oko i trzeba robic badania typu usg.
 

Boost

New member
Takie głupie pytanie w sumie może ten ból skutkować krwotok z nosa gdyż ostatnio po pracy 15h i krótkim snu zacząłem dostawać też krwotoki w ciągu 4 dni każdego jednego dnia o mocniejszym lub gorszym nasileniu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry