Psychiatra a uzależnienie od masturbacji

marcin366

New member
Cześć wszystkim.
Mam pytanie apropo lekarza który pomógł by mi w potencjalnej depresji i pewnym uzależnieniu od masturbacji. Ogólnie od paru lat próbuje przestać się onanizować lecz niestety nie wychodzi, chce pójść do lekarza, nie chce się już z tym męczyć sam (troche problemów przez to z ptaszkiem). Od czasów wybuchów pandemii także jestem zupełnie innym człowiekiem, tydzień mam ,,dużo,, energii potem tydzień kompletnie jestem innym człowiekiem, najchętniej siedziałbym w domu. No ogólnie dużo mógłbym opisywać różne objawy ale to nie jest najważniejsze teraz. Pytanie czy wystarczy mi zwykły psychiatra aby ogarnąc te dwie sprawy, czyli potwierdzić lub nie depresje i pomóc z uzaleznieniem od masturbacji (może to się łączyć) Czy musi to być seksuolog? Fajnie by było jakbym mógł do jednego lekarza pójść, najlepiej zwykłego psychiatry bo mieszkam jeszcze z rodzicami i dziwnie by było się z tego tłumaczyć.
 

Stettin

Moderator
Psychiatra albo psychoterapeuta uzależnień, bo to może być uzależnienie behawioralne.
Bez względu do którego trafisz odpowiednio Cię pokieruje.
 
Tak jak napisali panowie wyżej. Ja dodam od siebie. Zrób tak zwal sobie dzień przed na następny dzień zainstaluj na tel apke "i am sober" ustaw se fapanie i masturbacje że zaczynasz od tego dnia abstynencje wybierz tam cel i staraj się wytrzymać. Generalnie fapanie + porno szkodliwe połączenie. Potem masz handgrip tak zwany i ciężko ogółem także no...
 

luki90

New member
a czy jezeli ktos jest uzalezniony od masturbacji i da sobie spokoj na jakis czas to czy erekcja sie poprawi ktos u siebie to zaobserwowal?
 

Podobne tematy

Do góry