Przyczepianie się szwów do opatrunku

NoName90

New member
Witam, wczoraj miałem zabieg. Lekarz założył mi opatrunek w postaci gazy i kazał go wymienić dopiero dzisiaj. Gaza nasiąkła krwią i stwardniała. Problem w tym że szwy wczepiły się w gazę, co spowodowało mocne przyczepienie się opatrunku do penisa.
Podczas zmiany opatrunku musiałem odrywać szwy od gazy. Jeden szew pociągałem zbyt mocno, co spowodowało zakrwawienie całej łazienki :evil:

Jakie opatrunki polecacie aby sytuacja się nie powtórzyła?
 

sprajcik

New member
Polecam polac następnym razem opatrunek np solą fizjologiczną co sprawi, że łatwiej będzie go wymienić bez ryzyka zerwania szwów. Ja opatrunek robiłem tak:

pierwsze 3 dni dwie gazy z przodu, jedna z tyłu i kilka podtrzymujących członka podniesionego do góry.

później owijałem małego jedną gazą i chwytałem całość taśmą do klejenia opatrunków. po upływie 3 dni możesz już nosić luźne bokserki i mały może zwisać. z każdym następnym dniem może już z mniejszą pobłażliwością traktować penisa, dzięki temu szybciej pozbędziesz się wrażliwości.
 

Loft

New member
NoName90 napisał:
Jakie opatrunki polecacie aby sytuacja się nie powtórzyła?
Nie specjalne gazy tylko to wymoczyć przed zdjęciem opatrunku. Ja moczyłem pena w rivanolu przed zdjęciem opatrunku no i potem ofc go jeszcze przemywałem. Ogólnie tak rozmiękczony opatrunek sam odpadał :)
 
Do góry
TOPlist