• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przemyślenia.

Witam
Postanowiłem, że jako wszystko mi jedno to wezmę się za siebie przełamię lęki, pokonam ograniczenia i stoczę poważną walkę z depresją... Walkę o lepsze życie, walkę o szczęście i walkę o bycie zadowolonym z życia i prowadzenie satysfakcjonującego życia tak by niczego nie żałować w chwili konania. Życie ma się jedno chociaż w reinkarnację i jednego boga wierzę, a dokładnie boga, który stworzył wszechświat, planety itd. Wierzę, że jest we mnie jakaś "iskierka życia" od boga i mimo to jaki się urodziłem: słaby, brzydki, upośledzony, z masą zaburzeń i kompleksów, choroby, defekty, schorzenia, wady genetyczne. Warto się kurwa samego zaakceptować i mieć wyjebane w to co myślą kobiety i ludzie. Masz małego penisa? wystarczy by zadowolić siebie uprawiając seks i wystarczy by się odlać. Masz brzydki ryj, ale podobasz się sam sobie nie będąc narcyzem? to świetnie tak trzymaj rób wszystko by poprawić ten wygląd i nie zaniedbuj się, nie zapuszczaj się. Kobiety traktują Cię jak gówno, bo nie miałeś farta na loterii genetycznej? nie nie nienawidź ich tylko bądź jak ja między redpillem, a blackpillem to jest najlepsze bycie świadomym samcem i życie z świadomością, że żadna kobieta Cię nie wyrucha, bo znasz zasady gry, nie gloryfikuj ich, nie simp, jak jakaś się w Tobie jakimś cudem zakocha i będzie chciała dla Ciebie jak najlepiej i zaakceptuje nawet Twoje małe przyrodzenie pokochaj ją, dbaj o nią, dobrze wyruchaj, a jak odwala opierdol. Nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak umrzesz. Staraj się poznawać ludzi, stać się jak najlepszą wersją samego siebie, pokochaj siebie, ale nie bądź zadufany w sobie tylko pokochaj się TY JESTEŚ W TWOIM ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZY zapamiętaj to jeszcze raz to powtórzę TO TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY W SWOIM ŻYCIU. Mam zespół aspergera, 165 cm wzrostu, penis ok 10 cm, ważę na ten moment 110 kg, nie jestem idealny, ale zaryzykuję i nie powtórzę ponownie błędu przez który prawie straciłem życie, a skończyło się na tym, że straciłem tylko zdrowie i mam padaczkę fotogenną. NIE ZABIJAJ SIĘ KURWA NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ALE TO NIGDY póki nie spróbujesz nie przekonasz się czy drzemie w Tobie potencjał. NIE WIELKI KUTAS ANI NIE WYGLĄD SAMCA ALFA DECYDUJĄ O TWOJEJ WARTOŚCI A TO CO ROBISZ I JAKI JESTEŚ. Zanim całkowicie przełkniesz blackpill i będziesz chciał z sobą skończyć przeczytaj dwa razy to co napisałem (wiem chujowo piszę ale się starałem) i weź najpierw przełknij redpill oraz zrób coś dla siebie. Tyle peace.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
I tak wszyscy dobrze wiemy ze nic zrobisz. ;)
Użalać sie i narzekać. I tak od poczatku jak tu jesteś. Tematy odchodze, wracam, jakby kurna ludzi to tutaj wielce interesowalo. :ROFLMAO: to nie kółko różańcowe człowieku by ktos sie przejmował twoim odchodzeniem czy powrotem.

I NIE UŻYWAJ WULGARYZMÓW!!!!:mad:
 
Ostatnia edycja:
@dieselpower Dobrze już dobrze, skąd w Tobie tyle jadu... Jedyne co w Tobie widzę to ciągłą dezaprobate do mnie ehhh nieatrakcyjni faktycznie gorzej traktowani, ale cóż wybaczam Ci. Szkoda, że nie wierzysz w moje szczere plany i chęci.
 
Nie poddawać się to pierwsze ale też ważne aby coś robić aby być lepszym i lepszym, dążyć do czegoś, mieć samozaparcie i nie poddawać się w dążeniu do wybranego przez siebie celu
 

latek777

Active member
prawda jest taka kolego, ze każdy na forum ma zwyczajnie w dupie Ciebie i Twoje problemy, jak sam sie nie ogarniesz nie oczekuj, że ktoś Ci pomoże, pierwsza sprawa ogarnij finanse, ja też jestem brzydki skazany na samotność i nigdy nie miałem depresji, tak działa przyroda atrakcyjnośc fizyczna to podstawa i choćby każdy zaprszeczał to i tak nic tego nie zmieni, ja kobiety traktuje ok, ale też nie daje się wykorzystac, nie pomagam , po prostu nie interesują mnie bo zwyczajnie nie mam z nich korzyści, seks jest do kupienia także luz. Wiadomo chciałbym być przystojny i jakąs wartościową babkę znaleźć z kasą i lbem na karku, ale nie załamuje rąk z tego powodu, ze jestem sam. Tobie radzę zainteresuj się krioniką, poczytaj ciekawy temat, jeśli tym ludziom się uda wtedy mogą Cię przywrócić do życia jako wysokiego przystojniaka, co mamy do stracenia oprócz kasy? nic, powodzenia:)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciekawe czemu cie nie chcą :unsure:
Poza tym nie sciemniaj ze depresja.ws to martwe forum. Zalozyles tematy i ludzie odpisuja ci na posty. Poza tym masz tam takze shoutbox czyli pisanie cos jak na czacie w czasie rzeczywistym.
 
Już tłumaczę. Tak przegrałem na loterii genetycznej, że uznali mnie za trolla jak pisałem o swoich problemach, ale dużo osób mnie tak akceptowało tylko widocznie panu Markowi się nie spodobałem, ale był tam user co podobnie pisał jak ja tylko, że był bogaty i bardziej ode mnie wspierał forum.
 

latek777

Active member
Squarex ja jestem na serio brzydki, Ty zwyczajnie jesteś przeciętny tylko sie masakrycznie zapuściłeś, to nie jest forum do pisania o takich problemach, zwyczajnie robisz śmietnik, nie jest to fair
 
Do góry