• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przemieszczenie jadra

Mefisto

New member
Mam problem od kilkunastu dni. Nie wiem jak to dokladnie opisac. Nad prawym jadrem, na brzuchu zrobiła mi sie taka wypukłośc. Kiedy scisne moszne, to wtedy ta wypuklosc robi sie duzo wieksza. Ale nie odczuwam zadnego bolu. Co to? Isc z tym do lekarza czy samo przejdzie?
 

guyno1

New member
Wiesz co z taką sprawą nie ma żartów, puki jądro jest w mosznie masz w miare dobrze, jak nie będzie to operacyjka :) Pójdź prywatnie na 1 wizyte - 100zł, ale będziesz tego samego dnia.
 

guyno1

New member
Pediatra nie zrobi za dużo, ale możesz sprobować, pewnie da skierowanie i tydzień czekania na urologa. Polecałbym raz pójść na konsultacje prywatnie, bo przynajmniej będziesz wiedział, ale nie namawiam :p
 

Mefisto

New member
Jako ze mnie nie boli, to moze pojde na razie do rodzinnego, bo z pieniedzmi u mnie krucho :( Zdzieraja tyle pieniedzy z pensji na NFZ a uslugi wygladaja jak wygladaja...
 

Mefisto

New member
Bylem u rodzinnego dzis i powiedziala pani ze prawdopodobnie to przepuklina, ale mam isc z tym do chirurga i on potwierdzi i oceni czy operowac to czy nie, bo ponoc małych nie trzeba operować.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Ból jadra Inne 4
A usuniecie jednego jadra a testosteron Inne 3
A Bol jadra Inne 0
P Krótkie wędzidełko +jadra Krótkie wędzidełko 1
M male jadra i penis Inne 3

Podobne tematy

Do góry