Przedwczesny wytrysk po zabiegu?

mandaryn332

New member
Witam wszystkich.

2 lata temu miałem robioną kosmętykę wędzidełka (bo się naderwało). Przed tym wszystko było jak najbardziej okej, mogłem się kochać długo, krótko, po prostu kontrolowałem to. Po zabiegu jest masakra, parę ruchów i finał. I nie ważne, czy to pierwszy, drugi, czy piąty raz. Zawsze tak samo. Zauważyłem, że w jednym miejscu jest strasznie wrażliwy, co pewnie powoduje ten szybki finał. Nie wiem sam, jak mam sobie pomóc, myślałem już żeby zrobić całkowite obrzezanie, co o tym myślicie, czy to w ogóle coś pomoże?

W załączniku dodaję zdjęcie z zaznaczonym, unerwionym bardzo miejscem.Wystarczy, że będę bardzo podnieciony, przejadę palcem po tym miejscu wzdłuż i koniec.
 

gadzet

New member
mandaryn332 napisał:
Witam wszystkich.

2 lata temu miałem robioną kosmętykę wędzidełka (bo się naderwało). Przed tym wszystko było jak najbardziej okej, mogłem się kochać długo, krótko, po prostu kontrolowałem to. Po zabiegu jest masakra, parę ruchów i finał. I nie ważne, czy to pierwszy, drugi, czy piąty raz. Zawsze tak samo. Zauważyłem, że w jednym miejscu jest strasznie wrażliwy, co pewnie powoduje ten szybki finał. Nie wiem sam, jak mam sobie pomóc, myślałem już żeby zrobić całkowite obrzezanie, co o tym myślicie, czy to w ogóle coś pomoże?Wystarczy, że będę bardzo podnieciony, przejadę palcem po tym miejscu wzdłuż i koniec.
Też mam ten problem i nie wiem co robić :-( Jestem po zabiegu 2 miesiące (któtkie wędzidełko-częsciowe) i nie widzę żadnej poprawy.Skóra zakrywa całego członka.A gdy uprwaiam seks, to minuta i już po zawodach.Niedam rady powstrzymac wytrysku.Szybko się podniecam.Nie wiem co robić?
 

gadzet

New member
Zastanawiam się czy nie iść znow po skierowanie i ponowny zabieg, gdyż skóra dalej zakrywa mi cały napletek oraz mój stosunek z żoną trwa może minute.Pare ruchow penisem i odrazu wytrysk.
Mialem nadzieje że zabieg krotkie wędzidełko coś zmieni, czyli że skorka nie bedzie mi zasłaniala calego napletka oraz że stosunek z kobietą bedzie trwał długi czas a nie jak teraz pół minuty.Niestety sie przeliczylem i mysle nad ponownym zabiegiem ze sciągnięciem całej skóry z napletka.Może to coś zmieni :-(
 
Do góry