Przedwczesny wytrysk - fakty i mity

kumpel

New member
Cała prawda o przedwczesnym wytrysku. Tutaj dowiesz się, czy wczesny wytrysk jest chorobą i jak sobie z nim radzić!

Mit: Przedwczesny wytrysk jest chorobą:
Fakt: Przedwczesny wytrysk można zdiagnozować, jednak nie jest to z pewnością choroba. Pomimo, że nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn tego zjawiska, większość badaczy skłania się ku psychologicznymi, a nie fizycznym kwestiom.

Mit: Kiedy myślę o czymś nie związanym z seksem, będę mógł to robić dłużej:
Fakt: Możesz się najszybciej nauczyć kontroli wytrysku przez zwracanie większej, a nie mniejszej uwagi na swoje ciało. Powyższa metoda może działać w niektórych przypadkach, jednak nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie pozwala ci się skupić na doznaniach seksualnych. Większość mężczyzn może się nauczyć kontrolować wytrysk równocześnie osiągając pełną satysfakcję z seksu.

Mit: U niektórych mężczyzn przedwczesny wytrysk jest wrodzony.:
Fakt: Nikt nie rodzi się z skłonnością do przedwczesnego wytrysku. To raczej wczesne doświadczenia z masturbacja i seksem pływają, jak mężczyzna reaguje na bodźce seksualne i w jaki sposób potrafi kontrolować swój wytrysk. Dlatego, przedwczesny wytrysk nie jest tak automatycznym zjawiskiem, jak oddawanie moczu, a jego kontrolowanie można opanować

Mit: Jeśli wytrysk wystąpi w ciągu kilku minut, oznacza to, że dotyczy cię zjawisko przedwczesnego wytrysku.:
Fakt: Niektóre definicje zawierają dokładne ramy czasowe dotyczące przedwczesnego wytrysku, jednak wiele z nich stara się tego unikać. Należy pamiętać, że oprócz ram czasowych, aby zdiagnozować przedwczesny wytrysk potrzebne są inne symptomy.

Mit: Niewielu mężczyzn dotyka przedwczesny wytrysk, nie znam nikogo oprócz mnie, kto na to cierpi.
Fakt: Przedwczesny wytrysk jest najczęściej spotykaną dysfunkcją seksualną. Zgodnie z amerykańskim Krajowym Badaniem Opinii Publicznej na temat Zdrowia i Życia Społecznego, zjawisko to dotyka 30% mężczyzn. Dlatego, w podobnej sytuacji znajduje się przynajmniej jeden, jak nie kilku twoich znajomych lecz boją się o tym mówić.

Mit: Przedwczesny wytrysk jest problemem, którego nie można rozwiązać.:
Fakt: Istnieje kilka bardzo skutecznych sposobów leczenia przedwczesnego wytrysku. W większości przypadków, mężczyzna jest w stanie nauczyć się kontrolować wytrysk bez używania lekarstw i leczenia medycznego.

Mit: Muszę czekać aż zostanie wynaleziona pigułka przeciw przedwczesnemu wytryskowi
Fakt: Behawioralne metody leczenia przedwczesnego wytrysku są bardzo skuteczne. Ponadto, możesz dzięki nim możesz lepiej zrozumieć swoją seksualność oraz poprawić kontakty seksualne z partnerką. Obecnie nie istnieje żadne zatwierdzone lekarstwo przeciw przedwczesnemu wytryskowi.
 

on38

New member
witam
sam się czasami zastanawiam czy mnie to nie dotyczy ale jestem ciekaw jakie to są sposoby leczenia jeśli możesz coś więcej na ten temat napisać to było by na pewno dla wielu przydatne
 
Do góry